16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Z tej okazji załoga Bednarek przyłącza się do inicjatywy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i pomaga pobić ogólnopolski rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób w całym kraju.

Naszym celem jest wspólne promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy.

Dlaczego chcemy dbać o Wasze bezpieczeństwo?

Jesteśmy świadomi tego, co dzieje się na łódzkich drogach. W 2016 r. Łódź zajęła pierwsze miejsce pod względem liczby wypadków drogowych w skali kraju. W naszym województwie wystąpiło również najwięcej negatywnych zdarzeń drogowych, w których ucierpiała największa liczba osób. Czujemy się w pewien sposób odpowiedzialni za naszych klientów oddając  im w ręce samochód z naszego salonu, dlatego stawiamy na edukację, zarówno pod względem umiejętności korzystania z wyposażenia auta, jak  i radzenia sobie w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia oraz udzielania pierwszej pomocy.

Chcielibyśmy, aby dzięki tym działaniom  kierowcy jednocześnie cieszyli się swoim nowym autem, oraz mieli poczucie, że wnoszą swój wkład w poprawę bezpieczeństwa swoich bliskich, jak i każdego użytkownika drogi.

Do akcji promowania bezpieczeństwa zaprosiliśmy naszego ambasadora Macieja Wisławskiego,  najbardziej utytułowanego i najpopularniejszego polskiego pilota rajdowego. Maciek uczestniczył, wraz z nami, w programie „Mali Ratownicy”, który realizowaliśmy z marką Volkswagen oraz WOŚP. Udało nam się przeszkolić setki osób z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz prawidłowych zachowań w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia. Rozdaliśmy ponad 400 opasek z numerami alarmowymi. Więcej o akcji możecie przeczytać TUTAJ.

Dołączcie do nas wraz z rodziną 16 października o godzinie 11.30 w Manufakturze! Napisz do nas marketing@bednarek.com.pl  lub zadzwoń +48 508 459 123 , dostaniesz od nas koszulkę, pakiet niezbędnych informacji oraz dyplom z podpisem Macieja Wisławskiego.
Ponad 300 osób, w tym dzieci uczestniczące w programie „Ratujemy i uczymy ratować”, wspólnie z całą Polską, ustanowi nowy rekord bezpieczeństwa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here