Tak, jak obiecywaliśmy w zeszłym roku kolejny raz walczymy o najwyższe miejsce na podium!

Jesteśmy ogromnie dumni, iż kolejny rok z rzędu możemy pochwalić się osiągnięciami naszych pracowników! Po zeszłorocznym zwycięstwie na arenie międzynarodowej Krzysztof Funkowicz kolejny raz sięga po złoto. W styczniowych zmaganiach, kolejny raz zajął pierwsze miejsce w finale krajowym TOP SEAT PEOPLE 2018 i będzie reprezentował Polskę w kategorii najlepszy technik samochodowy na Finale w Barcelonie, gdzie w terminie 16-18.03.2018 odbędzie się światowa część rywalizacji.

 

Prestiżowy konkurs TOP SEAT PEOPLE co roku wybiera oraz nagradza najlepszych serwisantów. Do rywalizacji przystępują przedstawiciele wszystkich funkcji – serwisowych i sprzedażowych. Uczestnicy konkursu TOP SEAT PEOPLE muszą przejść dwa etapy rywalizacji, pierwszy z nich odbywa się na poziomie krajowym, drugi zaś na szczeblu globalnym. Oceniana jest zarówno wiedza teoretyczna, jak i praktyczne umiejętności. Konkurs  ma na celu stałe doskonalenie kompetencji pracowników serwisowych na całym świecie. Możliwość sprawdzenia wiedzy oraz umiejętności praktycznych gwarantuje profesjonalną obsługę, wysoką jakość świadczonych usług oraz jeszcze większe zadowolenie klientów.

Trzymamy kciuki za Krzyśka, jesteśmy pewni, że w tym roku również, swoją wiedzą oraz doświadczeniem, pokona rywali z całego świata! Fotorelację z zeszłorocznych zmagań znajdziecie w POŚCIE z zeszłego roku.

Jeszcze raz gratulujemy 🙂

3 KOMENTARZE

    • Aha, jeszcze pewnie nie zdążyli zamieścić na stronie informacji, ale Krzysztof już wygrał tegoroczne zawody i obronił tytuł 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here