Korzystna przesiadka! Zostaw swój obecny samochód – marka, nie jest ważna i zyskaj rabat przy zakupie nowego

Pora na zmianę samochodu? Ale co zrobić z poprzednim? Zostawić w rozliczeniu i uzyskać dodatkowy rabat na nowy samochód. Warto przesiąść się na nowszy model. Dzięki takiej zamianie możesz tylko zyskać. Biorąc udział programie „Zamień stary samochód na nowy”, wartość starego samochodu będzie stanowić wkład własny w zakup nowego auta. Jazda modelem prosto z salonu jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Jakie warunki trzeba spełnić, by przystąpić do zamiany? Co możesz zyskać na takim rozwiązaniu?

Zamień swój stary samochód na nowy

Czasem jest tak, że aby kupić nowy samochód – musisz sprzedać poprzedni. Nie każdego stać na to, by wyłożyć dużą sumę na salonowy model i jednocześnie wciąż mieć na podjeździe poprzednie auto. Nie zawsze można też sobie pozwolić, by najpierw sprzedać stary pojazd, odczekać i dopiero kupić kolejny. Zdarza się, że potrzebujemy auto na już. Co wtedy zrobić? Dobrym rozwiązaniem może okazać się program „Zamień stary samochód na nowy”, dostępny w naszych autoryzowanych salonach w Łodzi.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom każdego, kto szuka nowego samochodu z w korzystnej cenie. Dzięki temu programowi, proces wymiany auta jest łatwy i szybki. Przede wszystkim – cały proces formalny odbywa się w jednym miejscu. Czynności związane z poszukiwaniem nowego nabywcy Twojego obecnego auta, zostają po naszej stronie. Zaoszczędza to Twój czas oraz pieniądze.

Na czym polega program?

Zakup nowego samochodu może być bardzo prosty. Główną ideą programu „Zamień stary samochód na nowy” jest odkupienie starego auta na podstawie jego bezpłatnej wyceny. Wartość wymienianego samochodu jest przekładana na zakup nowego w postaci wkładu własnego.

Dodatkowo to od Ciebie zależy, jaką kwotę przeznaczasz na nowy samochód. Możesz przeznaczyć 100% pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży starego samochodu, a możesz włożyć w nowy model jedynie 50% czy 25% wartości poprzedniego modelu. Wkład własny to Twój wybór. Pozostałą kwotę, której nie chcesz inwestować w nowe auto przelejemy na Twoje konto lub przekażemy w gotówce.

Przyszedł czas na wymianę samochodu? Sprawdź, jak to zrobić

Wiesz już na czym polega program „Zamień stary samochód na nowy”, teraz przyszła pora, by dopełnić formalności. Korzystając z naszego programu możesz:

– wymienić stary samochód na nowy

– dokonać bezpłatnej wyceny Twojego auta

– sprzedać samochód za określoną kwotę

Niezależnie od tego, z której opcji skorzystasz, wystarczy, że wypełnisz formularz. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaka jest aktualnie wartość Twojego samochodu – uzupełnij odpowiednie rubryki bezpłatnej wyceny. Nie chcesz dłużej szukać kupca? Skorzystaj z formularza Zamień na nowy, by w prostych przesiąść się do Twojego nowego auta prosto z salonu. To, co? Przyszła pora, by zamienić swoje stare auto na nowe!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here