Kalendarz dla dzieci z autyzmem to nasza kolejna inicjatywa w stronę edukacji, z której jesteśmy bardzo dumni!

Jak to się wszystko zaczęło? 

Po akcjach edukacyjnych związanych z nauką dzieciaków pierwszej pomocy, poszerzania wiedzy na temat resuscytacji i jej kluczowej roli w sytuacjach zagrożenia zdrowia oraz życia, licytacji WOŚP (relacje ze wszystkich akcji możecie znaleźć na naszym blogu)  poszliśmy krok dalej i postanowiliśmy połączyć  dwie rzeczy, które zdecydowanie uzależniają : chęć pomagania oraz miłość do motoryzacji. Z tego idealnego związku powstał limitowany kalendarz zawierający zdjęcia 12 ulubionych modeli naszych klientów marek Volkswagen, SKODA, SEAT, BMW oraz MINI. Do akcji z wielką chęcią przyłączył się również nasz Ambasador Maciej Wisławski,  jeden z najbardziej utytułowanych pilotów rajdowych w Polsce, który własnoręcznie podpisze każdy kalendarz.

Dodatkowo, chcieliśmy rozpocząć całą akcję z uśmiechem, postanowiliśmy więc spełnić nietypowe marzenie pewnych wyjątkowych osób! Bartek i Arek z autyzmem pasjonują się motoryzacją. Kiedy usłyszeli, że mogą pojechać po prawdziwym torze autem kierowanym przez słynnego rajdowca, nie wahali się ani chwili. Bartek gotów był zrezygnować z zawodów sportowych, do których długo się przygotowywał, aby poczuć zastrzyk adrenaliny. Relację z jedynego w swoim rodzaju rajdu oraz moc emocji płynących nie tylko z uśmiechu Bartka i Arka, ale i z naszych ciut mniej pięknych twarzy możecie sami zobaczyć poniżej 🙂

Chcielibyśmy, aby dzięki naszemu kalendarzowi oraz dzięki fanom motoryzacji takim jak Ty,  fundacja JIM mogła codziennie nieść pomoc dzieciom z autyzmem. Świadomość, iż można liczyć na ludzi zaangażowanych w losy otaczającego nas świata, pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość wszystkich ludzi, nie tylko tych dotkniętych autyzmem. W ramach podziękowania Grupa Bednarek przekaże w Twoje ręce ten oto kalendarz na 2019 rok. Niech każdy dzień z kalendarza przyniesie Wam sukces i radość!
Kalendarze jest dostępny bezpośrednio na stronie Fundacji Jim.

Kilka słów o Fundacji JIM

Dochód z naszych kalendarzy w całości zostanie przekazany łódzkiej Fundacji JIM, która wspiera ponad 7 tysięcy dzieci z autyzmem z całej Polski oraz ich rodziców i opiekunów! JIM to również specjalistyczna klinika, szkoła i przedszkole dla dzieci z autyzmem, pomaga także zbierać pieniądze dla swoich podopiecznych, prowadząc specjalne subkonta, na których gromadzone są środki z jednego procenta podatku. Autyzm jest obecnie diagnozowany w Polsce u 1 na 100 dzieci. Objawy autyzmu dotyczą w dużej mierze sfery komunikacji. Dziecko z autyzmem może mieć problemy z nawiązywaniem kontaktów oraz zwykłą rozmową z innymi. Autyzm nie jest chorobą, a zaburzeniem rozwoju. Towarzyszy osobie przez całe życie. W związku z tym nie ma możliwości wyleczenia go. Natomiast dzięki oddziaływaniom terapeutycznym można poprawić funkcjonowanie osób ze spektrum autyzmu. Kalendarz to symboliczna cegiełka, którą chcemy wspierać każdą szansę na normalne życie tych osób.

 

Dla tych, którzy są tutaj po raz pierwszy kilka słów o nas
Każda firma ma swoją historię, nasza rozpoczęła się w 1992 roku z chwilą otwarcia pierwszego salonu Bednarek.  Od tego czasu stawiamy na nieustanny rozwój, dzięki czemu jesteśmy ekspertami w branży motoryzacyjnej.

Jako autoryzowany dealer marek: Volkswagen, SKODA , SEAT, Volkswagen Samochody Użytkowe, BMW i Mini, zaspokajamy potrzeby wszystkich użytkowników dróg w całym kraju. Dostarczamy auta dla Klientów indywidualnych oraz małych i dużych firm. Połączenie kompetencji, jakimi są empatia oraz doświadczanie, z szeroką ofertą samochodów różnych marek, pozwala najlepiej zrozumieć oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Słuchamy ich pragnień i proponujemy najbardziej optymalne rozwiązania zapewniające sto procent satysfakcji z zakupu samochodu.

Dbamy o wysoką jakość obsługi klienta, gdyż cenimy profesjonalizm, angażujemy się również społecznie. Chętnie dzielimy się wiedzą swoich ekspertów, inspirujemy i dostarczamy fachowych porad. Równocześnie czujemy się odpowiedzialna za otaczającą nas rzeczywistość, cyklicznie podejmujemy szereg inicjatyw związanych z bezpieczeństwem na drodze,  edukacją w obszarze pierwszej pomocy, pomocą w ramach WOŚP, a teraz, wspólnie z Wami, również wpieraniem dzieciaków z autyzmem!

Arek i Bartek – przejazd po Torze Łódź z Maciejem Wisławskim:

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here