Ruszyła produkcja jednego z najpopularniejszych samochodów w Polsce – nowej ŠKODY FABII

SKODA Fabia to jeden z najchętniej wybieranych modeli wśród Polaków, po SKODZIE Octavii to drugi model, który cieszy się największym zainteresowaniem w dwóch wariantach FABIA hatchback i FABIA COMBI.  W 2017 fabryka producenta pół miliona Fabii z trzeciej generacji.

Projektując nową Fabię wprowadzono innowacyjną technikę do klasy małych samochodów. Nowa SKODA Fabia to idealny wybór dla osób szukających nowoczesnej, miejskiej mobilności w dobrej cenie. Zwarta sylwetka o nowoczesnej stylistyce połączona z przestronnym wnętrzem zarówno dla kierowcy, pasażerów, jak i bagaży. Co więcej SKODA Fabia to synonim oszczędności i bezpieczeństwa. Podsumowując nowa SKODA Fabia skupia w sobie wszystkie flagowe cechy marki SKODA.

Co wyróżnia nową SKODĘ Fabię?

Przede wszystkim nowa Fabia zyskała dużo bogatsze wyposażenie w standardzie, w skład którego wchodzą m.in. nowe reflektory wyposażone w światła do jazdy dziennej w technologii LED, funkcją Easy Light Assist odpowiedzialną za automatyczne włączenie świateł mijania, systemem wspomagania ruszania pod wzniesienia Hill Hold Control. W najpopularniejszej wersji Ambition znajdziemy nowoczesne radio z ekranem dotykowym o przekątnej 6,5 cala z funkcją połączenia telefonu. Nową SKODĘ Fabię możemy również wyposażyć w takie rozwiązania jak: funkcję monitorowania martwego pola w lusterkach oraz reflektory Bi-LED z funkcją doświetlania zakrętów.

Cennik nowej SKODY Fabii 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here