nowa skoda superb

ŠKODA prezentuje pierwsze szkice flagowego modelu SUPERB, który zadebiutuje już w maju, podczas światowej premiery w Bratysławie. Prezentacja odbędzie się podczas Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie, których głównym i wyłącznym sponsorem od 1993 roku jest ŠKODA.

Światła przeciwmgielne, wyraziste przednie reflektory oraz obszerny grill, o drobnym, pionowym żebrowaniu – to tylko niektóre nowości odświeżonego modelu SUPERB. 

W odświeżonej ŠKODZIE SUPERB logo marki, podobnie jak w przypadku Scali, z tyłu pojazdu po raz pierwszy zastąpi napis ŠKODA. Auto wyposażone zostało również w najwyższej klasy, innowacyjne rozwiązania z zakresu komfortu jazdy i bezpieczeństwa designu.
Na rynku samochodowym model SUPERB zadebiutował po raz pierwszy już w latach 30. Limuzyną 640 SUPERB, natomiast nazwa pochodzi od łacińskiego słowa „superbus”, które oznacza „wspaniały” i symbolizuje najwyższą klasę. Po 50-letniej przerwie, w 2001 roku marka zaprezentowała nowoczesną wersję limuzyny SUPERB, wyposażoną w najnowsze rozwiązania technologiczne i charakteryzującą się wyjątkową przestronnością. W kwietniu 2017 roku z linii produkcyjnej zjechał milionowy model SUPERB trzeciej generacji. Samochód sprawdza się zarówno jako auto rodzinne, miejskie, jak i towarzysz dalekich podróży.

W tym roku po raz pierwszy sportowe wydarzenie będzie okazją do światowej premiery nowego modelu. Odświeżone wersje całej rodziny ŠKODY SUPERB zostaną zaprezentowane podczas Mistrzostw Świata w Bratysławie jeszcze w tym miesiącu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here