salon seat bednarek zespół

Dealer Roku 2020 – salon SEAT Bednarek Łódź

Najlepszym dealerem w Polsce w 2020 roku został salon SEAT Bednarek Łódź. Tytuł Dealera Roku marki SEAT to dla nas ogromne wyróżnienie i docenienie naszej codziennej pracy.

Salon SEAT Bednarek oprócz głównej nagrody, zwyciężył także w następujących kategoriach:

  • Najwyższa Sprzedaż Detaliczna (kategoria rynków średniej wielkości),
  • Najlepszy Marketing,
  • Najwyższa Jakość Obsługi,
  • Najlepszy Zespół Sprzedażowy.

SEAT Bednarek najlepszym ASO w Polsce.

Autoryzowany serwis i salon SEAT Bednarek w Łodzi od lat gwarantuje jakość obsługi klienta na najwyższym poziomie, czego dowodem są liczne nagrody zdobywane przez ASO SEAT Bednarek Łódź. W naszym serwisie pracuje najlepszy technik samochodowy marki SEAT na świecie. Krzysztof Funkowicz z serwisu SEAT Bednarek Łódź dwa razy z rzędu zdobył 1 miejsce w kategorii Najlepszy Technik Samochodowy. Warto podkreślić, że nasz znakomity technik rywalizował o tę nagrodę z pracownikami ASO SEAT z całego świata!

Salon SEAT – dziękujemy naszym klientom.

Nagrody Dealera Roku 2020, a także innych wyróżnień nie byłoby, gdyby nie Klienci, którzy nam zaufali i kupili swój wymarzony samochód w salonie SEAT Bednarek Łódź. Zarówno naszych stałych jak i nowych klientów zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowych samochodów SEAT oraz do skorzystania z autoryzowanego serwisu marki SEAT w Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here