Motoryzacyjna scena powiększyła się o kolejny debiut – największy SUV SEATA-a – Tarraco!

Nazwa nowego modelu, tak jak z resztą pozostałych, pochodzi od nazwy katalońskiego miasta Tarragona, znanego z budzącej podziw architektury. Co więcej, propozycję nazwy najnowszego modelu Seata mógł przesłać każdy przystępując do głosowania, w którym wzięło udział 140 000 osób.

Tarraco to trzeci SUV Seata-a, który zaprojektowany został w barcelońskiej fabryce, natomiast produkowany będzie w niemieckim Wolfsburgu. Największe dziecko Marki SEAT otwiera nowe podejście stylistyczne marki. Dzięki powiększonej sylwetce, nowoczesnym technologiom oraz sportowemu wyglądowi SEAT Tarraco świetnie wpisuje się zarówno w miejską dżunglę, jak i bardziej wymagające tereny.

SEATA Tarraco doceni każdy żywiołowy kierowca, który stawia na równi funkcjonalność oraz dynamikę jazdy, a dodatkowo potrzebuje przestrzeni nawet dla 7 osób. W tym wypadku możliwość połączenia praktyczności i dynami zostało osiągnięte przez konstrukcję modelu opartej na platformie MQB-A, która zapewnia szerszy rozstaw osi. Z kolei idealne połączenie sportowych doznań z jazdy oraz  komfortu na dłuższych dystansach zapewnia adaptacyjne zawieszenie (DCC). Kierowca ma również do wyboru odpowiedni tryb jazdy dopasowany do swojego stylu lub do pokonywanej nawierzchni.

Moc wyjściowa oferowanych silników to 150 KM -190 KM, wszystkie wykorzystują bezpośredni wtrysk, turbodoładowanie i system Start & Stop, zapewniają odpowiednią płynność oraz komfort jazdy.

Ceny nowego SEATA Tarraco, które znajdziecie w cenniku.
Najnowsze oferty na SEATA Tarraco oraz samochody dostępne od reki znajdziecie w naszych ofertach.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here