SKODA KAMIQ to najnowszy scrossover marki SKODA, którego oficjalna premiera odbędzie się podczas najbliższego Geneva Motor SHOW 2019!

Zobacz Cennik ŠKODY Kamiq

Czym charakteryzuje się nowa SKODA KAMIQ?

Nowy miejski crossover SKODY to już trzeci model uzupełniający ofertę SUV –ów marki na rynku europejskim. Jego nazwa KAMIQ oznacza zdolność dopasowania się do każdej sytuacji i  wywodzi się z języka Inuitów zamieszkujących niegdyś obszary arktyczne i subarktyczne m.in.Grenlandii i Kanady. Nazwa ta nie tylko podkreśla niezawodność modelu, ale również wpisuje się w nomenklaturę wszystkich SUV –ów proponowanych przez SKODĘ. Rozpoczyna się bowiem na literę K i kończy na Q , tak samo jak KODIAQ oraz KAROQ.

Jak wygląda SKODA KAMIQ?

Nowy model SKODY sprawdza się świetnie zarówno podczas codziennej, miejskiej jazdy, jak i w długich wakacyjnych podróżach.  Do jego głównych zalet należą między innymi wiele innowacyjnych systemów i rozwiązań wspierających kierowcę, wyższe usytuowanie foteli, dobra widoczność, łatwe wsiadanie, wysiadanie oraz duży prześwit.
Imponujący wygląd nowego, miejskiego SUV-a ŠKODY definiuje szeroka osłona chłodnicy z podwójnymi listwami, typowa dla designu marki. Muskularna linia maski płynnie przechodzi w łagodną linię nadwozia optycznie wydłużając pojazd i idealnie współgrając z dynamiczną linią dachu. Solidny srebrny przedni spojler przypomina o terenowym charakterze SUV-a. Największym wyróżnikiem jest premierowa, dwuczęściowa konstrukcja reflektorów LED ze światłami do jazdy dziennej umieszczonymi nad głównymi reflektorami. Soczewki reflektorów z krystalicznymi efektami i diodami LED zwiększają atrakcyjność samochodu i nadają mu charakter samochodów klasy premium. Ponadto KAMIQ jest pierwszym modelem ŠKODY, który ma dynamiczne kierunkowskazy zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Skoda Kamiq

Kiedy odbędzie się premiera nowej SKODY KAMIQ?

SKODA KAMIQ zadebiutowała podczas Geneva Motor Show 2019 w dniach 5-17 marca.

Czekając z niecierpliwością na nową SKODĘ KAMIQ możecie zobaczyć aktualnie dostępne modele SKODY.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here