SKODA Kodiaq niezawodna w każdych warunkach

2
8987

Ani deszcz, ani śnieg, ani nawet łódzka nawałnica go nie powstrzyma!

Pamiętacie Weekend ze SKODĄ Kodiaq w salonie Bednarek? Każdy, kto odwiedził nasz salon i wziął udział w konkursie miał szansę wygrać nagrodę główną – przetestowanie największego SUV-a SKODY na profesjonalnym torze, pod okiem eksperta!

Burzy nie zamawialiśmy, jednak nie powstrzymała ona naszego SUV-a przed udowodnieniem swojej siły. SKODA Kodiaq 2.0TDI 190KM 4×4 DSG to model, na który czekało wielu fanów marki. 190 konny Kodiak to duża moc i moment obrotowy (400 Nm) , co gwarantuje przyjemność przyspieszenia oraz dynamiczność wyprzedzania. Jego główną zaletą, tak jak we wszystkich modelach SKODY, jest funkcjonalność oraz ogrom przestrzeni w rozsądnej cenie. Warta podkreślenia jest imponująca wielkość bagażnika- po złożeniu foteli wynosi aż 2065 litrów.

Kodiaq, pierwszy SUV w rodzinie SKODY pokazał wczoraj swoje możliwości podczas trudnych warunków pogodowych na Torze Łódź. Przemek, laureat naszego konkursu, zmierzył się z tym gigantem pod okiem jednego z najbardziej utytułowanych rajdowców w Polsce – Maciejem Wisławskim.

2 KOMENTARZE

  1. YOUR COMMENT…To niesamowite przeżycie prowadzić auto w u boku mistrza Macieja Wisławskiego,ta lekcja była bezcenna;)! A Kodiaq jest klasą samą w sobie 😉 CHCĘ GO MIEĆ;) Dziękuję bardzo za przygodę;)

  2. VAG chyba się wziął za robotę, bo ten Kodżak naprawdę wygląda dobrze. Prowadzi się pewnie też bardzo dobrze, VW dostało po uszach za dieselgate, trzeba na innych markach odbijać straty – Audi coś mruczy o autonomicznym aucie już za kilkanaście miesięcy, Skoda zaskakuje Kodiakiem, a Seat Aroną. Marketing działa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here