Polacy pokochali SUV-y! Z jednej strony za funkcjonalne, pojemne, bezkompromisowe i praktyczne rozwiązania, a z drugiej niezawodne w swobodzie realizacji wyzwań dania codziennego. Komfort oraz praktyczność w miejskim otoczeniu w połączeniu z mocnym wyglądem SUV-a tworzą wyjątkowy charakter pewnej i atletycznej formy.

Jak wybrać idealnego SUV-a, dostosowanego do Twoich potrzeb? Na jaki model warto postawić?

Liczy się nie tylko wygląd! W przypadku SUV-a należy zwrócić uwagę przede wszystkim na przeznaczenie samochodu. Co będzie przeważać w Twoim przypadku – jazda po mieście czy poza nim, wielkość bagaży oraz liczba przewożonych osób.

SUV-y stały się jednymi z najchętniej wybieranych modeli. Są przede wszystkim bezpieczne, niezawodne, ale także i świetnie wykonane. W przypadku SUV-ów możemy wybierać spośród modeli o różnych jednostkach napędowych.

W salonach Bednarek znajdziecie najchętniej wybierane marki w Polsce a wśród nich aż 10-ciu przedstawicieli klasy SUV:

  • Skoda – Skoda Karoq oraz Skoda Kodiaq
  • SEAT – SEAT AtecaSEAT Arona, SEAT Tarraco
  • Volkswagen– Volkswagen T-Roc,  Volkswagen Tiguan, Volkswagen Tiguan Allspace, Volkswagen Touareg, Volkswagen Amarok

Niebawem do grona SUVów dołączą dwa nowe modele – Volkswagen T-cross oraz SKODA Kamiq.

Jeśli chciałbyś sam się przekonać, który SUV pasuje do Ciebie najbardziej przyjdź do Manufaktury, gdzie w dniach 15-29 marca znajdziesz najwięcej SUVów na metr kwadratowy!

Jeśli chciałbyś sam się przekonać, który SUV pasuje do Ciebie najbardziej przyjdź do Manufaktury, gdzie w dniach 15-29 marca znajdziesz najwięcej SUV-ów na metr kwadratowy!

Odwiedź naszą ekspozycję i sprawdź czym możesz zasuwać!
Manufaktura 15-29 marca.
Więcej na www.zasuvamy.com.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here