Najmniejszy SUV w rodzinie Volkswagena – T-Cross- wjedzie niebawem na polskie drogi!

Duża przestrzeń i możliwość indywidualnego kształtowania wnętrza, maksymalne oddanie charakteru kierowcy, wyrazista stylistyka oraz wszechstronna komunikacja z otoczeniem to główne atrybuty, którymi charakteryzuje się nowy Volkswagen T-Cross.

Platforma MQB, wykorzystana w najnowszym SUV-ie Volkswagena umożliwia osiągnięcie maksymalnej przestronności, którą oferuje swojemu kierowcy oraz pasażerom T-Cross. Zwiększony rozstaw osi wpłynął na powiększenie wnętrza oraz bagażnika, który można dostosować do własnych potrzeb poprzez przesunięcie kanapy lub przez złożenie przedniego fotela pasażera. Maksymalna pojemność sięga nawet do 1.281 litrów!

Ten doskonały towarzysz każdej podróży świetnie sprawdzi się w miejskich korkach, a jego niewielkie gabaryty (długość 4,11m przy rozstawie osi 2,56 m) wyeliminują problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego. Możemy być również pewni, że nowy T-Cross przyciągnie uwagę połączeniem miejskiego charakteru z wyrazistym, dynamicznym desingiem. To najmłodsze, a zarazem wszechstronne dziecko Volkswagena wszędzie prezentuje się doskonale: w mieście, w terenie, w codziennym życiu i niecodziennych sytuacjach.

Volkswagen T-Cross zachwyca pakietami stylistycznymi Black, Energetic Orange i Bambus Garden Green, które nadają mu indywidualnego charakteru idealnie dopasowanego do jego właściciela. Niepowtarzalne kolory oraz dodatki pozwalają mu być ikoną stylu na każdej drodze. Nowy Volkswagen dopasowuje się do tych, którzy nie lubią się dopasowywać.

Nowy T-cross to komunikacja na najwyższym poziomie. Usługa Car Net Guide & Inform ułatwia szybki i najbardziej optymalny dojazd do celu. Natomiast usługa Volkswagen Connect dba, abyśmy byli na bieżąco z ważnymi informacjami o naszym T-Crossie. Przedni schowek posiada funkcję ładowania indukcyjnego, co pozwala na szybkie i bezprzewodowe ładowanie smartfona. T-Cross to również świetna jakość dźwięku dzięki systemowi Beats Audio oraz możliwość skorzystania z Apple Music, które umożliwia dostęp do 45 milionów utworów.

5 gwiazdek w teście Euro NCAP gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa,  a inteligentne systemy wspomagania czynią każdą podróż komfortową i bezpieczną przez wsparcie kierowcy w każdej sytuacji drogowej.

Wstępnie Volkswagen T-Cross dostępny będzie z trzema silnikami benzynowymi i jednym wysokoprężnym. Gama silnikowa oferować będzie 1.0 TSI o mocy 95 KM lub 115 KM, 1.5 TSI o mocy 150 KM oraz 1.6 TDI o mocy 95 KM.

Ile kosztuje nowy T-Cross?

Nowy T-Cross będzie dostępny w naszym salonie na ul. Szczecińskiej na przełomie kwietnia i maja. Jednak już dziś nasi doradcy mogą przygotować indywidualną konfigurację.
Cena T-Crossa zaczyna się od 69 970zł, pełen zakres cenowy znajdziecie w cenniku T-Cross a!
Najnowsze oferty znajdziecie zawsze na stronie Volkswagen Bednarek

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here