Volkswagen Transporter obchodzi w tym roku swe 70 urodziny. Jest to jeden z najbardziej legendarnych samochodów dostawczych na świecie. Od czasu powstania modelu pierwszej generacji o symbolu T1 – w 1949 roku – Transporter oferuje idealne połączenie maksymalnego wykorzystania przestrzeni z doskonałą funkcjonalnością wnętrza i ergonomią obsługi.

Volkswagen T6.1 wjechał na polski rynek

Nowy Volkswagen T6.1

Od lat nieustannie podbija serca zarówno tych, którzy cenią wszechstronność w pracy jego wersji Furgon, Kombi, czy skrzyniowej, jak i miłośników dalekich podróży wersją Multivan czy Caravelle oraz wolności w drodze i spędzania wakacji na łonie przyrody w wersji California. T6.1 to kolejna odsłona legendy.

Multiweekend – dni otwarte Volkswagena

Z okazji wejścia nowego modelu na rynek w dniach od 22 do 24 listopada w Volkswagen Centrum Samochodów Dostawczych przy ul. Szczecińskiej 36/38 zorganizowaliśmy Multiweekend. Przygotowaliśmy szereg atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Klienci mieli okazję porozmawiać o modelu T6.1 oraz odbyć jazdę próbną. Wszyscy odwiedzający salon w tych dniach mogli skosztować aromatycznej kawy oraz wyśmienitego, słodkiego poczęstnku.

Skorzystaj z oferty na nowego Volkswagena T6.1

Jeśli nie miałeś okazji osobiście zapoznać się z nowym modelem T6.1 lub chcesz skorzystać z Wyprzedaży Rocznika 2019 sprawdź aktualną ofertę online lub odwiedź nasz salon i wybierz swój model Volkswagena.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here