« Powrót do oferty wyprzedaż rocznika volkswagen 2018

Dlaczego warto wybrać samochody Volkswagen?

Poznaj zalety Volkswagena w Twoim Centrum Oszczędności.


 

Czym kierować się podczas wyboru nowego samochodu?

Kiedy dokonujesz wyboru o zakupie nowego samochodu, zwracasz uwagę przede wszystkim na cenę, rodzaj wyposażenia oraz parametry silnika. To nie wszystko, czym powinieneś się kierować. Na Twoją decyzję powinno wpłynąć także to, ile będzie kosztować utrzymanie zakupionego samochodu.

 

rozmyslanie o samochodzie

 

Wybierasz Volkswagena, wybierasz oszczędność.

Mówiąc prościej Volkswagen to samochód oszczędny dla oszczędnych. Utrata wartości Volkswagena jest niewielka, przeglądy serwisowe wymagane są rzadko. W przypadku wyboru systemu ratalnego, do dyspozycji klienta oddane są korzystne programy finansowania. Dzięki temu możesz cieszyć się swoim Volkswagenem, a miesięczny koszt nie nadwyręży Twojego budżetu. Samochody Volkswagen są wyposażone w wyjątkowo oszczędne silniki, a to oznacza mniejsze wydatki na paliwo.

  

Serwisowanie Volkswagena, oszczędności ciąg dalszy.

Pierwszy przegląd nowo kupionego Volkswagena wykonasz dopiero po przejechaniu 30 000 km. Przez ten czas ciesz się podróżami zamiast tracić czas i pieniądze na zbędne odwiedziny a serwisie. Twój Volkswagen w odpowiednim momencie sam przypomni Ci o konieczności umówienia się do serwisu. Co w przypadku korzystania z serwisu? Spokojnie, z korzystnymi pakietami przeglądów możesz mieć pewność, że Twój Volkswagen nie tylko zostanie profesjonalnie przygotowany w autoryzowanym serwisie, ale także, że za usługę serwisową zapłacisz niewiele.

 

 serwis vw po 30tys km

 

 

Rzadsze wizyty na stacjach benzynowych.

Ewolucja silników w autach Volkswagen wyznacza zupełnie nowe trendy w zakresie oszczędności paliwa. Perspektywa rzadszych wizyt na stacjach benzynowych na pewno bardzo cieszy, zwłaszcza ze względu na czas i pieniądze. 

 silniki vw potrzebują mniej paliwa

 

Dziennikarze udowodnili, że jeżdżąc oszczędnie Volkswageny spalają mniej paliwa, niż deklaruje producent. Volkswagen Passat z silnikiem 2.0 TDI i skrzynią biegów DSG uzyskał średnie zużycie paliwa wynoszące 3,6l / 100 km na liczącej 357 km trasie Warszawa- Gdańsk. Wynik okazał się o 20% lepszy od średniego spalania , które deklaruje producent. Silniki TSI natomiast na tej samej trasie osiągnęły wynik 4,1l / 100 km, co również stanowi wynik rewelacyjny w stosunku do konkurencji.

Samochody Volkswagen tracą mało na wartości.

Przyjdzie czas, w którym postanowisz zmienić swojego Volkswagena na nowszy model. Przy sprzedaży przekonasz się, iż samochody Volkswagen dobrze trzymają swoją wartość. Niską utratę wartości Volkswagena potwierdzają dane ekspertów z firmy Eurotax.

 

dane utrata wartosi vw eurotax

Czy wiesz że:


 

Z danych serwisu OTOMOTO wynika, że samochody marki Volkswagen, są najczęściej poszukiwaną marką na rynku wtórnym z wynikiem  9,9% wszystkich wyszukiwań. 

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Wszystkie aktualnie dostępne modele Volkswagen otrzymały maksymalną notę 5 gwiazdek w testach Euro NCAP. 

 

volkswagen testy euro ncap 5 gwiazdek

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. zwiń

Sebastian Zarychta

Kierownik Działu Sprzedaży VOLKSWAGEN

Remigiusz Jagodziński

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Marcin Ciesielski

Koordynator Sprzedaży Flotowej VW
Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w: ul. Szczecińskiej 38A, 91-222 Łódź („Administrator”):

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij