Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

Volkswagen ID.3 - cena i dane techniczne nowego modelu

Volkswagen ID.3 wygląd zewnętrzny

Kiedy Volkswagen ID. 3 będzie dostępny w salonach?


Nie znamy jeszcze dokładnej daty pojawienia się Volkswagena ID. 3 w naszym salonie. Wiemy, że nowy model trafi do nas w przeciągu kilku tygodni. Aby być na bieżąco z informacjami o ID 3, zachęcamy do zapisania się w poniższym formularzu.

Bądź pierwszym, który zobaczy nowego Volkswagena ID.3

*pola obowiązkowe

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy, że będziemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wysyłając powyższy formularz skontaktujemy się z Państwem Tylko i wyłącznie w powyższej sprawie. Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o.

 

Jaka jest cena Volkswagena ID.3?


 

Znamy cenę nowego Volkswagena ID.3. Najtańsza wersja elektrycznego Volkswagena ma kosztować około 155 tys. zł.


Pobierz cennik już teraz i sprawdź, która konfiguracja odpowiada Ci najbardziej.

 

 pobierz cennik nowej skody octavia

 

 

ID.3 WYMIARY 


Ponadprzeciętne gabaryty wnętrza były możliwe do osiągnięcia dzięki nowej platformie. MEB, czyli elektryczna platforma opracowana dla całej rodziny modeli ID, pozwala maksymalne rozsunięcie kół i sprawia, że przednie i tylne zwisy ograniczono do minimum. Zestaw akumulatorów zamontowany w podłodze i silnik elektryczny leżący płasko nad tylną osią dały projektantom dużą swobodę w tworzeniu kabiny.

 

000A6VLJGCBM5TQ8 C125 F4

 

Auto ma 4,26 m długości, czyli mniej więcej tyle co Golf, ale ma aż 12 cm większy rozstaw osi. Skutkiem jest nieprzyzwoicie przestronna kabina.

Volkswagen ID3 10

Volkswagen ID3 9Volkswagen ID3 11

ZACHWYCAJĄCE WNĘTRZE ID.3


 

ID.3 jest pierwszym modelem  Volkswagena, w którym obsługa pokładowych urządzeń odbywa się za pomocą pól dotykowych oraz wypowiadania komend głosowych. Producent zrezygnował ze standardowych przycisków. Nawet te na kierownicy są wirtualne. Jedyne prawdziwe przełączniki to te służące do otwierania szyb oraz przycisk świateł awaryjnych poniżej ekranu systemu multimedialnego.

 

Volkswagen ID3 7

 

 

 

 

 

ID.3 ZASIĘG i ŁADOWANIE


 

Od chwili debiutu ID.3 dostępne będzie w trzech z trzema pojemnościami akumulatorów – 45 kWh, 58 kWh oraz 77 kWh. Już ten najmniejszy akumulator ma wystarczać do pokonania 330 km. Średni ma zapewniać zasięg 420 km, a największy – do 550 km (według norm WLTP).  Auto w podstawowej wersji ma przyspieszać do 100 km/h w 8 sekund i rozpędzać się do 160 km/h. Średni akumulator skraca przyspieszenie o sekundę, a najpojemniejszy – o 2,5 s. 

 

Volkswagen ID3 6

 

 

Bezpłatne ładowanie w Europie w pierwszym roku użytkowania.

Posiadacze ekskluzywnej edycji specjalnej ID.3 1ST korzystający z naszego serwisu ładowania We Charge będą mogli bezpłatnie ładować auto z publicznych punktów ładowania samochodów przez rok od daty rejestracji i do maksymalnej granicy 2000 kWh. I to na wszystkich stacjach ładowania znajdujących się w aplikacji We Charge, łącznie z siecią IONITY High Power Charging. To ponad 100 tysięcy punktów ładowania w Europie.

 

id.charger vw ladestationwallbox 1

 

Domowa stacja benzynowa: opcjonalny system Wallbox

 

Volkswagen będzie  oferował domowe "gniazdko wysokiej mocy": opcjonalny system Wallbox. Po zainstalowaniu możesz podłączyć do niego samochód na noc, a rano cieszyć się naładowaną baterią w Twoim ID.3 1ST. Będzie to wygodniejsze niż tankowanie. System Wallbox będzie dostępny w dwóch wersjach, z różną mocą ładowania.

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij