Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

Informacje w związku z COVID-19


 

Bezpieczeństwo Klientów oraz pracowników naszych salonów i serwisów jest dla nas priorytetem. Dlatego w dobie pandemii wprowadziliśmy wiele zmian i rozwiązań, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa przy zachowaniu maksymalnego komfortu.

 

 • Na terenie naszych salonów w kilku miejscach udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk
 • W naszych obiektach obowiązuje zakaz podawania rąk, w zamian witamy Państwa tradycyjnym uśmiechem i wrodzoną życzliwością.
 • Ograniczamy kontakt bezpośredni poprzez utworzenie strefy serwisowej do szybkiego i wygodnego przyjęcia oraz wydania samochodu.
 • Firma sprzątająca kilka razy dziennie dezynfekuje klamki, sanitariaty oraz uchwyty.
 • Nasze samochody ekspozycyjne i demonstracyjne są i nadal będą na bieżąco czyszczone środkami do dezynfekcji.
 • Rekomendujemy i zachęcamy do dużo bezpieczniejszej płatności bezgotówkowej.

 

Dodatkowo bez wychodzenia z domu umożliwiamy Ci bezpośredni kontakt z doradcami naszych salonów za pośrednictwem następujących kanałów:

 

 • Live-chat
 • CallPage
 • Messenger
 • Video-rozmowa #whatsapp

 

W naszych Serwisach wprowadziliśmy również m.in. usługi door-to-door czy zdalne zatwierdzanie usług serwisowych.

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij