Szybki kontakt
699 555 046

Aktualności

Nowa ŠKODA Kodiaq

Już teraz można zamawiać w salonie ŠKODA Bednarek.

Dowiedz się więcej

SEAT ATECA - CENNIK

Właśnie poznaliśmy ceny modelu ATECA w Polsce !

SEAT Ateca będzie oferowany w trzech różnych wersjach wyposażenia do wyboru: Reference, Style lub Xcellence.

Czytaj więcej

Profit Lease - nowy sposób finansowania bez kupowania.

Teraz możesz mieć zawsze nowego, dostawczego Volkswagena. Po prostu bierzesz, używasz a po 4 latach wymieniasz na nowego pachnącego świeżością Volkswagena.

Czytaj więcej

Zmieniliśmy się dla Ciebie

Firma Bednarek na przełomie roku 2015/2016 rozpoczęła sukcesywną zmianę na lepsze.
Zobacz jak zmieniamy się dla Ciebie.

Czytaj więcej

ABC fotelików samochodowych

Według przepisów obowiązujących w Polce w foteliku należy przewozić dziecko od urodzenia do 12 roku życia lub gdy osiągnie 150 cm wzrostu.

Czytaj więcej

Auto-Abonament – Nowy Samochód dla każdego. Użytkujesz – Nie kupujesz.

Wielu z nas myśląc o nowym samochodzie od razu zastanawia się w jaki sposób zgromadzić potrzebną na jego zakup gotówkę?

Czytaj więcej
Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij