Auto-Abonament Użytkujesz Nie Kupujesz

Auto-Abonament – Nowy Samochód dla każdego. Użytkujesz – Nie kupujesz.

Auto-Abonament.pl

 

 

Wielu z nas myśląc o nowym samochodzie od razu zastanawia się w jaki sposób zgromadzić potrzebną na jego zakup gotówkę? W dzisiejszych czasach na rynku są już dostępne dużo prostsze narzędzia finansowe, dzięki którym możemy  jeździć nowym samochodem.

 

Czerpiąc przykłady z rozwiniętych rynków zachodnich w ofercie dostawców samochodów z Grupy Volkswagen dostępne są już dzisiaj samochody w programie finansowym zapewniającym niską miesięczna ratę i wymianę samochodu co 3-4 lata. Jak w abonamencie. Klient już dzisiaj może w pierwszej kolejności zastanowić się ile miesięcznie chce wydawać na swój samochód i kiedy chce go wymienić na nowy. Ta nowa forma zakupu samochodu spotyka się z coraz większą grupa użytkowników.

 


emil skonieczka 

Emil Skonieczka – Dyrektor Handlowy  w salonach Grupy Bednarek

 

 „Już dzisiaj nasi Klienci w salonie chętnie rozmawiają o miesięcznej kwocie za użytkowanie samochodu a nie tylko o całościowej kwocie zakupu. Widzimy jak ważnym elementem dla klienta jest bezproblemowa możliwość wymiany samochodu po trzech lub czterech latach użytkowania-”

 


 

To faktycznie zasadnicza zmiana w kwestii zakupu samochodu. Teraz klient przychodząc do salonów Grupy Bednarek w Łodzi i Dobroniu może wybrać samochód z gamy trzech marek: VOLKSWAGEN, SKODA i SEAT a każdy z nich dostępny jest w programie Auto-Abonament – czyli niska miesięczna rata i wymiana auta co 3-4 lata.

mysli o samochodzie 

Brzmi to  może dla wielu z nas jeszcze dzisiaj trochę niewiarygodnie, ale jest możliwe. Płacimy miesięczną ratę, tankujemy samochód, serwisujemy go w ASO a po 3 lub 4 latach wracamy do naszego dealera informując go , że chcemy go zwrócić i wybrać nowy model. Miesięczna rata to koszt  tylko naszego użytkowania, ostania rata jest wartością rynkowa pojazdu w obecnym momencie. Jeśli Klient chce samochód wykupić płaci ostatnią ratę jednorazowo lub rozkłada na raty – jeśli chce zamienić auto na nowy model następuję zwrot pojazdu i wybór nowego. Absolutna rewolucja w zakresie zakupu samochodów nowych na  polskim rynku.

 

W Niemczech czy Wielkiej Brytanii 70-80 proc. nowych samochodów  Klienci kupują właśnie w takiej formie finansowania.

 „Dla nas takie rozwiązanie otwiera przede wszystkim nowa droga do budowania zadowolenia naszego Klienta, jeśli możemy przygotować dla niego wymarzony samochód w dostępnej miesięcznej racie. Dodatkowo możemy zagwarantować mu, że za 3 lata bez problemu zajmiemy się odkupem i przygotujemy dla niego nowy samochód."dodaje Marcin Plaskota -  Dyrektor Marketingu w salonach Grupy Bednarek.

  


Program Finansowy Auto-Abonament

Absolutnie możemy stwierdzić, że w salonach grupy Bednarek to nowinka na rynku samochodowym. Już dzisiaj zapraszamy na www.auto-abonament.pl po więcej informacji.

Przejdź na auto-abonament.pl
Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij