SEAT ATECA - CENNIK

 

ateca cennik 1

Właśnie poznaliśmy ceny modelu ATECA w Polsce ! 

 

SEAT Ateca będzie oferowany w trzech różnych wersjach wyposażenia do wyboru: Reference, Style lub Xcellence. Ceny zaczynają się od 77 100 złotych za egzemplarze wyposażone w silnik benzynowy 1,0 TSI o mocy 115 KM, do którego dopasowana została 6-biegowa skrzynia manualna. Alternatywnym wyborem dla poziomu Reference pozostaje diesel 1,6 TDI dysponujący również mocą 115 KM, którego cena zaczyna się od 85 500 zł . Warto przy konfigurowaniu swojego auta, skorzystać z dedykowanych atrakcyjnych pakietów promocyjnych.

ateca pakiety promocyjne

 

ateca ceny

 

Życie w mieście zmieni się na zawsze !

Nowy SEAT Ateca pozwala przeżywać chwile w inny sposób i patrzeć na codzienność z innej perspektywy. Został wyposażony we wszystkie niezbędne technologie, by dzięki nim każdy dzień odkrywać na nowo.

Chcesz dowiedzieć się więcej o szczegółach wyposażenia poszczególnych wersji - pobierz szczegółowy cennik.

Pobierz pełen CENNIK ATECA
Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij