Bednarek Łódź - Zmieniliśmy się dla Ciebie

       Firma Bednarek na przełomie roku 2015/2016 rozpoczęła sukcesywną zmianę na lepsze. Firma jako ludzie ale i obiekty wychodzą naprzeciw wymaganiom jakie stawiają nasi Klienci oraz Partnerzy handlowi. Salon Skoda w Dobroniu przeszedł generalną przebudowę oraz został wyposażony w designerskie oraz nowoczesne meble, co dało efekt przestrzeni w salonie. Zyskał również komfortową poczekalnię dla Klientów serwisu. Podobne zmiany przeszedł salon Skoda w Łodzi. Od stycznia serwuje pyszną kawę jak w profesjonalnej kawiarni. Strefa poczekalni to wygodna kanapa oraz dwa monitory LED z programem TV do wyboru Klienta.

 

 

 

Dużą satysfakcją było  uruchomienie z początkiem marca nowej strony internetowej. Strony dostosowanej do najbardziej wymagających użytkowników. Portal umożliwia prosty i szybki kontakt z pracownikiem salonu, serwisu oraz działu części zamiennych i akcesoriów, poprzez formularze oraz rozmowy na chacie. Możecie Państwo także zamówić rozmowę jednym kliknięciem.

Na bieżąco informujemy , o aktualnych promocjach  serwisowych, rabatach na samochody oraz sprawach związanych z pracą poszczególnych działów na nowym profilu FB – VW, SKODA, SEAT Bednarek. Znajdziecie nas również na kanale You Tube pod nazwą Bednarek TV. Zapraszamy do kontaktu w każdej sprawie związanej z Twoim samochodem. Jesteśmy przekonani, że zmieniliśmy się na lepsze. Dla Was.

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij