Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

Nowa ŠKODA Fabia 2022 - Cena i oferta modelu


 

Škoda Fabia to jeden z hitów sprzedaży czeskiego producenta. Od wielu lat stanowi jeden z najchętniej wybieranych modeli segmentu B. Nic dziwnego. Praktyczne i stylowe nadwodzie połączone z nowoczesnymi jednostkami napędowymi sprawia, że Skoda Fabia od ponad dwudziestu lat cieszy się uznaniem kierowców. Świadczą o tym liczby. Od momentu debiutu swoich nabywców znalazło już 4,5 miliona sztuk.

 

nowa skoda fabia 2021

Nowa ŠKODA Fabia – Cena i cennik


 

Cennik nowej Skody Fabii zaczyna się od 59 100 zł. Jest to kwota za wersję ACTIVE z silnikiem 1.0 MPI o mocy 80 KM z 5-biegową przekładnią manualną. Z kolei najdroższa Fabia 2022 STYLE z jednostką napędową 1.0 TSI (110 KM) ze skrzynią automatyczną DSG kosztować będzie 79 650 zł.


Wciąż czekamy jednak na ceny Skody Fabii IV generacji w topowej odmianie MONTE CARLO.

 

Pobierz cennik Skoda Fabia 2022

Ceny i Cennik wersji wyposażenia

 

pobierz cennik

 

Zobacz aktualną ofertę na nową Fabię

 

sprawdz oferte

Styl i praktyczność, czyli nowe nadwozie ŠKODY Fabii 2022


 

Jeszcze w tym roku do salonów zawita Nowa ŠKODA Fobia 2022. Stanowi ona ewolucję dotychczas oferowanego modelu. W stosunku do poprzedniczki zmieniło się niemal wszystko. Nowe nadwozie jest zbudowane na płycie podłogowej MQB-A0. Długość debiutującej Skody Fabii po raz pierwszy w historii tego modelu przekroczy 4 metry i będzie wynosić dokładnie 4108 mm. Jest to o 111 mm więcej niż w poprzedniej generacji. Zmianie uległ również rozstaw osi. Teraz wynosić będzie on 2564 mm.

 

Praktyczny wymiar nowej Skody Fabii dopełnia większy o 50 litrów, w stosunku do poprzedniej generacji, bagażnik. Teraz jego pojemność wynosić będzie aż 380 litrów (1190 litrów po złożeniu tylnych siedzeń), co czynić go będzie jednym z liderów tego segmentu.

 

 

nowa skoda fabia 2021 bagaznik

 

 

Nowa Fabia z zupełnie nowym designem


 

Praktyczność to jednak nie wszystko. Kolejną rzeczą, która odróżni Skodę Fabię 2021 od konkurencji będzie jej wyjątkowy, emocjonujący design. Ostre i wyraźnie narysowanie linie, połączone z nowym, nawiązującym do większych modeli Skody, grillem naprawdę potrafią zachwycić.

 

Całość dopełniają nowoczesne reflektory wykonane w technologii LED z krystaliczną strukturą. Ten element jeszcze bardziej podkreśla dynamiczny charakter stylistyki nowej Fabii.

 

Najciekawsze jednak przed nami. W nieco późniejszym terminie do oferty dołączyć ma sportowy wariant Monte Carlo, który poza najmocniejszymi silnikami wyróżniać się będzie również emocjonującymi dodatkami stylistycznymi, zarezerwowanymi tylko dla tej wersji Skody Fabii.

Wersje wyposażeniowe nowej Skody Fabia


 

Skoda Fabia 2022 dostępna będzie w czterech wersjach wyposażeniowych:

 

 • ŠKODA Fabia Active
 • ŠKODA Fabia Ambition
 • ŠKODA Fabia Style
 • ŠKODA Fabia Monte Carlo

 

Unikalne wyposażenie nowej Skody Fabii


 

Nadchodząca generacja modelu posiadać będzie unikalne, niedostępne dotąd wyposażenie. Dzięki niemu Skoda Fabia 2022 uzyska niepowtarzalny charakter oraz styl, dotąd zarezerwowany dla wyższych modeli czeskiego producenta. Wśród nich znalazły się:

 

 • Dwustrefowa klimatyzacja z nawiewami powietrza w tylnej konsoli,
 • System Travel Assist, który automatycznie wspiera wzdłużne i poprzeczne kierowanie pojazdem,
 • Wybrane rozwiązania z serii Simply Clever.

Skoda Fabia 2022 – po raz pierwszy cyfrowe zegary


 

Po raz pierwszy w historii tego modelu nowa Skoda będzie dostępna z cyfrowym zestaw wskaźników, które wyświetlane będą na ekranie o przekątnej 10,25 cala. Zapewni to ich doskonałą widoczność, nawet w nocy oraz w trudnych warunkach oświetleniowych.

 

 

nowa skoda fabia 2021 zegary 1

 

nowa skoda fabia zegary 2

Dwustrefowa klimatyzacja w Fabii 2022


 

Kolejną z nowości będzie dwustrefowa klimatyzacja. Pozwoli ona na niezależną regulację temperatury dla pasażerów przedniego i tylnego rzędu siedzeń. Dzięki temu Skoda Fabia 2021 będzie jeszcze lepiej dostosowywać się do Twoich potrzeb i oczekiwań.

 

Więcej światła w Fabii 2022


 

Również fani jasnych, rozświetlonych wnętrz nie będą czuć się rozczarowani. Nowa, IV generacja Skody Fabii będzie mogła zostać wyposażona w szklany, panoramiczny dach. Dzięki niemu nowe wnętrze nabierze jeszcze więcej uroku, Ty będziesz mógł cieszyć się każdym, nawet najmniejszy detalem stylistycznym.

 

 

nowa skoda fabia 2021 szklany panoramiczny dach

W jakie silniki będzie wyposażona Skoda Fabia 2022?


 

Debiutująca Skoda Fabia dostępna będzie z szeroką gamą benzynowych jednostek napędowych z rodziny EVO, które zgodne są z normą emisji spalin Euro 6d. Motory będą trzy lub czterocylindrowe. W zależności od wybory pojemności, cechować je będzie bardzo dobra dynamika oraz niskie spalanie. Silniki połączone będą z manualną skrzynią biegów lub automatyczną przekładnią DSG.

 

nowa skoda fabia 2022 silniki

 

Silniki w nowej Fabii 2022

 

 • ŠKODA Fabia (2022) - 1.0 MPI R3 (65 lub 80 KM)
 • ŠKODA Fabia (2022) - 1.0 TSI R3 (95 lub 110 KM)
 • ŠKODA Fabia (2022) - 1.5 TSI R4 (150 KM)

Skoda Fabia 2022 – co z dostępnością?


 

Fabia jest dostępna w naszych salonie ŠKODA Bednarek Łódź. 

 

nowa skoda fabia 2022 na linii produkcyjnej

 

 

 Zobacz wszystkie dostępne modele Skoda.

Chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o dostępności Nowej ŠKODY Fabii?

Chcesz być na bieżąco z informacjami o nowym modelu? Pozostaw nam swój kontak, by jako pierwszy
dowiedzieć się o cenie oraz dostępności Nowej ŠKODY Fabii.

   
 
 

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy, że będziemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność. Informujemy, że wysyłając powyższy formularz skontaktujemy się z Państwem Tylko i wyłącznie w powyższej sprawie. Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k.Czytaj więcej

 

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij