Nowa SKODA Kodiaq

Umów się na jazdę próbną już dziś!

Nowa ŠKODA KODIAQ – zamów już dziś w salonie ŠKODA Bednarek

skoda kodiaq 3 img


 

Nowy SUV od ŠKODY od dłuższego czasu budzi naszą nieskrywaną ciekawość. Auto, którego premiera odbyła się 1 września 2016 r. w Berlinie, ma wejść do regularnej sprzedaży w Polsce w na początku 2017 r. Mamy jednak wspaniałe wiadomości dla wszystkich, którzy nie lubią czekać: w salonie ŠKODA Bednarek można zamówić ŠKODE Kodiaq już od dziś!

 

ŠKODA nie bez powodu postanowiła nazwać nowe dzieło na cześć gatunku północnoamerykańskiego niedźwiedzia – Kodiaq imponuje spokojną świadomością swojej siły, jednak jednocześnie widać po nim niezwykły dynamizm.

 

Od samego początku jesteśmy pod wrażeniem nowoczesnego designu nowego Kodiaq-a. Ostre linie nadają mu charakteru, a wysoko poprowadzony zderzak nie pozostawia wątpliwości – ten samochód sprawdzi się w najbardziej surowych warunkach.

Bogate wnętrze ŠKODY Kodiaq


 

Wnętrze SUV-a zostało wykonane na równie imponującym poziomie. Zaawansowane technologie wykorzystane w Kodiaq-u zapewniają wielokanałową łączność ze światem online z wnętrza samochodu. Jesteśmy pewni, że rozwiązania takie jak zdalny dostęp do auta czy automatyczne wezwanie pomocy po wypadku wyznaczą kierunek rozwoju motoryzacji. Dodatkowo projektanci zadbali o funkcjonalność pod względem ilości schowków i uchwytów – zwłaszcza ten przystosowany do tabletu uprzyjemni podróż wielu z nas.

 

Nowa gwiazda ŠKODY zapewni w pełni komfortową podróż nawet siedmiu osobom. Możliwość regulacji siedzeń nie tylko kierowcy, ale też wszystkim pasażerom to spełnione marzenie o wypoczynku podczas podróży. Na oficjalnej stronie importer obiecuje, że w Kodiaq-u każdy odnajdzie swoją przestrzeń dla relaksu i wszystko wskazuje, że te obietnice zostaną spełnione z nawiązką. 

KODIAQ – bliżej natury


 

Wszystkie udogodnienia i poprawiające komfort jazdy rozwiązania w niczym nie ujmują SUV-owi charakteru. ŠKODA Kodiaq to solidne auto, dzięki któremu można wyrwać się z wielkomiejskiego zgiełku, by być bliżej natury. Tryb off road i napęd na cztery koła otworzą nowe możliwości. Kodiaq czuje się pewnie na niełatwym terenie. Funkcjonalności takie jak HILL DESCENT ASSIST czy AUTO HOLD, pozwolą odkrywać nieznane dotąd terytoria.

ŠKODA Kodiaq w Łodzi


Zdajemy sobie sprawę, jakie emocje wzbudza Kodiaq Sami jesteśmy nim oczarowani.  Przewidujemy, że będzie to najbardziej rozchwytywany model 2017 roku. Dlatego nie warto czekać. Nie warto ryzykować.

 

Już teraz jest możliwość zamówienia ŠKODY Kodiaq w salonie ŠKODA Bednarek. 

OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij