Nowy Volkswagen Crafter

Cennik Nowy Volkswagen Crafter 2017

cennik nowego craftera

Nowy Volkswagen Crafter to odpowiedź na potrzeby klienta


Nowy Volkswagen Crafter został zbudowany by sprostać wymaganiom przyszłych użytkowników, uwzględniając jak najwyższy poziom ekonomii oraz funkcjonalności. Jeszcze bardziej zwrócono uwagę na niezawodność Craftera. Dzięki temu Crafter uzyskał miano najlepszego samochodu w swojej klasie w wielu kategoriach.

icon52x

Prestiżowa nagroda dla Volkswagena Craftera "International Van of the Year 2017"

Dla kogo nowy Volkswagen Crafter?


 

Nie da się ukryć, że wobec samochodów użytkowych oczekiwania są zupełnie inne niż wobec jakichkolwiek innych pojazdów. Nie wymaga się od nich piękna ani finezji. Na szarym końcu myśli się w ich kontekście o gadżetach czy zastosowaniu niekonwencjonalnych rozwiązań. Samochód użytkowy w powszechnym mniemaniu ma po prostu wykonać zadanie.


Tutaj pojawia się innowacyjne podejście Volkswagena, którego efektem jest nowy Volkswagen Crafter a.d. 2017. Nie da się ukryć – jest ładny. Czy to jest ważne w samochodzie tego typu? Raczej nie szkodzi. W każdej sytuacji, kiedy Twój klient czy kontrahent będzie widział, jakiej jakości sprzętu używasz – na pewno Crafter wykona dobrą pracę wizerunkową. Crafter to profesjonalne narzędzie, które podnosi prestiż firmy.

Wygląd Nowego Craftera to nie wszystko.Crafter wyznacza standardy w zakresie wykorzystania nowych technologii. Asystent parkowania, wskaźnik zalecanego biegu czy adaptacyjny elektroniczny system stabilizacji toru jazdy to tylko niektóre z systemów wspomagających kierowcę – nie spodziewałeś się tego w aucie użytkowym, prawda?

 

Różnorodność wariantów


 

Nie każdego interesują nowinki i doskonale to rozumiemy. Szukasz idealnego samochodu, który wykona swoją pracę w Twojej firmie. W Nowym Crafterze kluczowe elementy w łatwy sposób przystosujesz do swoich potrzeb. Crafter posiada możliwość konfiguracji wielu wariantów dachu, od standardowego 2,35 m do superwysokiego 2,179 m,

 

nowy crafter wymiary zabudowy

 

Nowy Crafter posiada również 4 opcje długości rozstawu osi – możesz dopasować parametry z myślą o Twoich wymaganiach ładunkowych.

 

nowy crafter wymiary zaladunku

 

By zabezpieczyć ładunek, możesz zamówić solidne metalowe szyny do montażu na podłodze przedziału ładunkowego. Sam załadunek i rozładunek staje się szybszy, sprawniejszy i łatwiejszy dzięki bocznym  przesuwnym drzwiom o szerokości 1,30m, co jest najlepszym wynikiem w klasie samochodów użytkowych do 5 t.

Nowy Crafter to najlepsze miejsce pracy dla kierowcy


nowy volkswagen crafter wnetrze funkcjonalnosci

Crafter teraz jeszcze wygodniejszy dla kierowcy


Crafter jako jedyny samochód w swojej klasie jest dostępny z fotelem ergoComfort posiadającym zawieszenie umożliwiające regulację we wszystkich płaszczyznach. Podróżowanie w takich warunkach zapewni kierowcy maksymalną wygodę oraz przyjemność z jazdy.

 

Wachlarz układów napędowych Nowego Craftera


Nowy Crafter to aż sześć różnych konfiguracji układu napędowego i skrzyni biegów. Jako jedyny samochód w swojej klasie Crafter może mieć napęd przedni, tylny lub 4x4 ( 4MOTION). Skrzynia biegów Craftera to wersja manualna sześciobiegowa lub ośmiobiegowa automatyczna.

 

nowy crafter naped

Nowy Crafter, najlepszy pracownik Twojej firmyVolkswagen Crafter wedle wszelkich oczekiwań pojawi się fizycznie w salonach w pierwszym kwartale 2017 r. W salonie Volkswagen Samochody Użytkowe Bednarek mieliśmy możliwość gościć wyczekiwane auto w połowie grudnia 2016r. i na własnej skórze doświadczyliśmy, jak duże jest zainteresowanie nim. Z pewnością przełom w myśleniu o samochodach użytkowych, którego znakiem jest Crafter, to odpowiedź na rosnące potrzeby klientów. Przedsiębiorcy coraz bardziej doceniają zależność między używaniem zaawansowanego technologicznie sprzętu a namacalnymi wynikami finansowymi. Świadomość, jaką przewagę nad konkurencją dają najwyższej jakości narzędzia pracy, sukcesywnie wzrasta.


Gdzie kupić nowego Craftera?Nowy Volkswagen Crafter będzie dostępny w sprzedaży najprawdopodobniej w lutym 2017 roku. Jednym z niewielu miejsc w województwie łódzkim, gdzie można będzie nabyć najlepszy samochód użytkowy, będzie Centrum Samochodów Użytkowych Bednarek Łódź

Pomoc specjalisty zwiń

Adrian Stawiński

Sprzedawca samochodów nowych VW Użytkowe
Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w: ul. Szczecińskiej 38A, 91-222 Łódź („Administrator”):

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, danie nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij