Nowy Volkswagen Golf 2017

Nowy Golf stał się jeszcze bardziej wszechstronny i perfekcyjny


 

40 lat satysfakcji i doświadczenia łączy się w nowoczesny sposób. Integracja nowoczesnej stylistyki oraz  charakteru z funkcjonalnością, której przykładem jest system multimedialny Discover Pro sprawia, że Nowy Golf 2017 nadaje nowe znaczenie w swoim segmencie.

 

Nowoczesność to za mało, aby opisać w pełni wszystkie udoskonalenia. Niebywałe poczucie komfortu, praktyczne rozwiązania oraz indywidualna stylistyka sprawiają, że docenisz Golfa jeszcze bardziej niż przez ostatnie lata.

 

Nowoczesna stylistyka


Nowy Golf to nowe doznania estetyczne, zarówno wewnątrz, jaki z zewnątrz. Udoskonalony design przedniej części nadwozia oraz nowe elementy tyłu karoserii nadają eleganckiego oraz agresywnego wyglądu. Diodowe światła do jazdy dziennej i w pełni LEDowe reflektory zastąpiły w pełni reflektory ksenonowe, a możliwość konfiguracji wyposażenia zapewnia indywidualny charakter każdego pojazdu.

 

Nowy Volkswagen Golf 2017 Cennik


Nowego Golfa można nabyć już za 66 900 zł, szczegółowe informacje o rodzajach wyposażenia oraz wersjach silnikowych znajdą Państwo w poniższych cennikach oraz u naszych doradców.
Cennik nowy golf 2017Cennik nowy golf variant 2017

Nowy Volkswagen Golf rozpieszcza komfortowym wnętrzemStworzony dla tych, którzy poszukują auta o nowoczesnej sylwetce, a przy tym wygodnego i praktycznego w użytkowaniu. Funkcjonalne rozwiązania oraz bogate wyposażenie Nowego Golfa  uprzyjemnią Ci podróż na każdym kilometrze. Golf oraz Golf Variant oferowane są w wersjach wyposażenia Trendline, Comfortline i Highline.

 

Nowy Golf otrzymał 5 gwiazdek Euro NCAP, to prawdziwa obietnica bezpieczeńśtwa.
 

                                                                                         Znalezione obrazy dla zapytania 5 gwiazdek euro ncap      Beztytuu2


Rozszerzone systemy bezpieczeństwa oraz wspomagania jazdy sprawiają, że nigdy nie stracisz kontroli nad pojazdem. Systemy asystujące, dostępne w Nowym Golfie, takie jak wspomagający jazdę w korku Traffic Jam Assist oraz system rozpoznający pieszych, będący funkcją systemu awaryjnego hamowania o nazwie Front Assist gwarantują Tobie oraz Twoim bliskim zachowanie bezpieczeństwa w każdych warunkach drogowych.

Zdecydowanie docenisz usługę Security & Service, która zapewnia pomoc w razie wypadku i trudnych sytuacjach drogowych.

 

Cyfrowe rozwiązania to domena Nowego Golfa


 

Udoskonalony system multimedialny Discover Pro z funkcją sterowania gestem, zapewnia emocje oraz przyjemność z jazdy. W pełni cyfrowe wskaźniki w ramach Active Info Display stanowią absolutną nowość w tej klasie.

 Beztytuu1

System nawigacji Nowego Golfa ułatwi podróżowanieSprawdzaj informacje o natężeniu ruchu drogowego oraz najważniejsze wiadomości w Internecie. Połącz swojego Volkswagena ze światem za pomocą systemu Car-Net Guide & Inform. Dzięki niemu nigdy nie zginiesz, zarówno w miejskiej dżungli, jak i nieznanych bezdrożach. Golf stawia na bezpieczeństwo. Dzięki złączom telefonicznym Comfort i Business  możesz wykonywać połączenia telefoniczne podczas jazdy, trzymając obie ręce na kierownicy. System Park Assist sprawia, że parkowanie stało się dziecinnie proste. Nowy Golf lokalizuje wolne miejsce samodzielnie ustawiając się na wybranym miejscu.

 

system nawigacji

Nowy Golf otrzymał nowe silniki


 

Nowy Volkswagen Golf to nowoczesne silniki charakteryzujące się wysoką mocą oraz momentem obrotowym. Idealne dla wymagających użytkowników, którzy cenią sobie oszczędność w codziennej eksploatacji. Innowacyjne silniki TSI łączą w sobie dynamikę i oszczędność. Równomierny przebieg rozwoju mocy oraz niskie zużycie paliwa to ich główna zaleta, którą udało się osiągnąć poprzez połączenie niewielkiej pojemności skokowej, turbodoładowania i bezpośredniego wtrysku paliwa. 

Pomimo stosunkowo małej pojemności, jednostki napędowe rozwijają dużą moc dzięki zastosowanej technice downsizingu. Technika ta jest jednym z najlepszych rozwiązań optymalizujących zużycie paliwa. Dla kierowców szukających sportowych doznań z jazdy Nowy Golf proponuje wysokoprężne silniki TDI z wysokim momentem obrotowym. Turbodoładowanie, bezpośredni wtrysk paliwa, oszczędność oraz bardzo dobre osiągi oraz prawie niedostrzegalny dźwięk to kilka z ich głównych zalet.

 

Dodatkową optymalizację zużycia paliwa oferuje system aktywnego zarządzania pracą cylindrów ACT. Racjonalizuje on sprawność silnika przez włączenie dwóch środkowych cylindrów przy niewielkim zapotrzebowaniu na moc. Niezależnie od wybranego biegu, w zakresie prędkości obrotowych pomiędzy 1400 a 4000 obr./min system działa niezawodnie, a tryb w jakim znajduje się auto  można obserwować na wskaźniku wielofunkcyjnym. System ATC pozwala obniżyć spalanie nawet o 0,5l/100km oraz emisję CO2 o 10g/km w cyklu mieszanym. 

Nowa jakość muzyki - DYNAUDIO


Zasłuchaj się w drodze. Nowy Golf wyposażony w system Dynuaudio Excite dostarczy Ci nowych doznań muzycznych. Dopasowany indywidualnie do wnętrza każdego samochodu zaskoczy każdego audiofeel’a.

Znalezione obrazy dla zapytania golf dynaudioZnalezione obrazy dla zapytania golf dynaudio

Pomoc specjalisty zwiń

Remigiusz Jagodziński

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Marcin Ciesielski

Koordynator Sprzedaży Flotowej VW
Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij