Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

O Firmie

 


 

 

Firma Bednarek związana jest z branżą motoryzacyjną od 1992 roku. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w Dobroniu i Łodzi, obsługując Klientów samochodów marki Skoda. Dziś, po ponad dwudziestoletniej pracy w branży motoryzacyjnej, tworzymy Grupę Dealerską Bednarek, która świadczy usługi dla Klientów wielu marek tj.: SKODA, SEAT, Volkswagen Samochody Osobowe, Volkswagen Samochody Dostawcze, BMW i MINI. Nasze salony zlokalizowane są w Łodzi, Dobroniu i Kaliszu.

 

Szeroka i różnorodna oferta pozwala nam spełnić wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Od zawsze stawiamy na profesjonalizm oraz najwyższą jakość świadczonych usług. W naszych salonach znaleźć można ponadto ofertę sprawdzonych samochodów używanych z gwarancją w ramach programów BMW Premium Selection oraz Das WeltAuto. Nasze serwisy mechaniczne i blacharsko lakiernicze codziennie dbają o to aby Państwa samochody były zawsze sprawne i bezpieczne.

 

Serdecznie zapraszamy do naszych salonów.

 

 

 

 


 

Nasze salony sprzedaży i autoryzowane stacje serwisowe zlokalizowane są obecnie pod adresami:

 

VOLKSWAGEN | ŠKODA | SEAT | VW SAMOCHODY DOSTAWCZE

Łódź, ul. Szczecińska 36/38A, www.bednarek.com.pl


 

ŠKODA Dobroń

Dobroń, ul. Wrocławska 18, www.skoda-dobron.pl


 

 

BMW i MINI PREMIUM ARENA ŁÓDŹ

Łódź, ul. Rokicińska 190, www.lodz.premiumarena.pl


 

BMW Kalisz

Kalisz, ul. Wrocławska 50A, www.kalisz.premiumarena.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij