Szybki kontakt
799 600 432 799 600 432

seat SEAT wyprzedaż rocznika 2020

Rozpoczęła się Wyprzedaż Rocznika SEAT 2020 - Rabaty do 17 500 zł. Wybierz swój Nowy model SEAT i skorzystaj z atrakcyjnego finansowania. Śpiesz się, liczba modeli z wyprzedaży 2020 jest ograniczona.

zamien na nowy sky

 

 

Wyprzedaż modeli SEAT z rocznika 2020 to świetny czas na zakup wymarzonego samochodu w atrakcyjnej cenie. Rozważając zakup w wyprzedaży rocznika 2020, warto się śpieszyć, albowiem pierwszy okres wyprzedaży gwarantuje szeroki wybór wersji wyposażenia oraz wersji silnikowych.

 

Samochody SEAT objęte wyprzedażą rocznika 2020


 

 

 

seat ibiza wyprzedaz rocznika 2020

SEAT Ibiza - Rabat do 2 000 zł (do 4 000 zł dla grup zawodowych)

pokaż dostępne modele

 

 

seat arona wyprzedaz rocznika 2020

SEAT Arona - Rabat do 5 000 zł (do 8 000 zł dla grup zawodowych)

pokaż dostępne modele

 

 

seat leon 3 hatchback wyprzedaz rocznika 2020

 

SEAT Leon III - Rabat do 9 000 zł

pokaż dostępne modele

 

   

 seat leon hatchback wyprzedaz rocznika 2020

 

Nowy SEAT Leon - Rabat do 7 000 zł  (do 10 900 zł dla grup zawodowych)

pokaż dostępne modele

 

 

 

seat ateca wyprzedaz rocznika 2020

  

SEAT Ateca - Rabat do 8 000 zł  (do 13 200 zł dla grup zawodowych)

pokaż dostępne modele

 

 

seat tarraco wyprzedaz rocznika 2020

  

SEAT Tarraco - Rabat do 12 000 zł  (do 17 500 zł dla grup zawodowych)

pokaż dostępne modele

 

 

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij