Szybki kontakt
799 600 431 799 600 431

skoda ŠKODA wyprzedaż rocznika 2020

Rozpoczęła się Wyprzedaż Rocznika ŠKODA 2020 - Rabaty do 16 500 zł. Wybierz swój Nowy model ŠKODY i skorzystaj z atrakcyjnego finansowania. Śpiesz się, liczba modeli z wyprzedaży 2020 jest ograniczona.

zamien na nowy sky

 

 

Wyprzedaż modeli z rocznika 2020 to świetny czas na zakup wymarzonego modelu samochodu w atrakcyjnej cenie. Rozważając zakup w wyprzedaży rocznika 2020, warto się śpieszyć, albowiem pierwszy okres wyprzedaży gwarantuje szeroki wybór wersji wyposażenia oraz wersji silnikowych.

 

 

Sprawdź modele ŠKODA z wyprzedaży rocznika 2020 


 

 

skoda fabia wyprzedaz rocznika 2020

 

SKODA Fabia - wyprzedaż 2020
pokaż dostępne modele

 

 skoda octavia wyprzedaz rocznika 2020

 

SKODA Octavia - wyprzedaż 2020
pokaż dostępne modele

 

 skoda superb wyprzedaz rocznika 2020

 

SKODA Superb - wyprzedaż 2020
pokaż dostępne modele

 

skoda kamiq wyprzedaz rocznika 2020 

SKODA Karoq - wyprzedaż 2020
pokaż dostępne modele

skoda karoq wyprzedaz rocznika 2020

 

SKODA Karoq - wyprzedaż 2020
pokaż dostępne modele

skoda kodiak wyprzedaz rocznika 2020

SKODA Kodiaq - wyprzedaż 2020
pokaż dostępne modele

 

 

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij