Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

SEAT Bednarek zwycięzcą trzech kategorii w konkursie „Dealer Roku”


 

 

Miło nam poinformować, że SEAT Bednarek został zwycięzcą w aż trzech kategoriach w prestiżowym konkursie „Dealer Roku 2021”

 

Co niezwykle ważne – to już drugi rok z rzędu triumfujemy w kluczowych kategoriach  tego konkursu.  Po ubiegłorocznym sukcesie, nasz zespół dołożył wszelkich starań, aby powtórzyć ten wspaniały wynik. Jak widać z powodzeniem.

zdjecie team seat 1120

Najlepsi z najlepszych

„Dealer Roku” to bardzo ważny i prestiżowy konkurs organizowany przez centralę marki SEAT w Polsce. Biorą w niej udział wszyscy dilerzy, co oznacza, że konkurencja jest niezwykle duża, a poziom konkursu bardzo wysoki.

Tegoroczna edycja znów okazała się dla nas owocna. Salon SEAT Bednarek zajął pierwsze miejsca w aż trzech kategoriach:

 

 • Najlepszy zespół sprzedażowy,

 

 • Najlepsza jakość obsługi,

 

 • Najlepszy marketing.

 

Zespół sprzedażowy na medal

Niezwykle nas cieszy wygrana w kategorii „Najlepszy zespół handlowy”. Nasi pracownicy, to nie tylko najlepsi w branży profesjonaliści, którzy doskonale znają wszelkie szczegóły na temat oferowanych modeli. Są to przede wszystkim pasjonaci, dla których proces obsługi klienta to znacznie więcej niż tylko tworzenie najatrakcyjniejszych ofert. Jest to przede wszystkim rzetelne doradztwo zbudowane na doskonałym rozumieniu potrzeb naszych klientów. I właśnie takie podejście zaowocowało pozwalając nam na zdobycie tytułu „Najlepsza jakość obsługi” i „Najlepszego zespołu sprzedażowego”

Marketing numer jeden

Wszelkie działania promocyjne i reklamowe w branży motoryzacyjnej nie należą do łatwych zadań. Jednak nasz zespół dedykowanych specjalistów każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby bezbłędnie prowadzić naszą komunikację. Doskonały dobór narzędzi, wysoki poziom profesjonalizmu oraz doświadczenie są niezwykle ważne, ale to pasja do motoryzacji sprawia, że nasz dział marketingu przykuł uwagę jury i tym samym zdobył tytuł „Najlepszy marketing”.

Sukcesy motywują nas do dalszego rozwoju

Pomimo naszego sukcesu wciąż nie spoczywamy na laurach. Wygrana motywuje nas do jeszcze cięższej pracy i dalszego rozwoju.  Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszych profili na Facebooku oraz Instagramie gdyż szykujemy dużą niespodziankę dla naszych Klientów. Gwarantujemy, że będzie stylowo… nie zabraknie również sportowych emocji.

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij