Certyfikowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy Łodź

centrum napraw powypadkowych logo


Nasz certyfikowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy to gwarancja wykonania naprawy powypadkowej w sposób zgodny z normami producenta samochodów marki Volkswagen, SKODA, SEAT. Najwyższą jakość usługi zapewnia wykwalifikowany zespół profesjonalistów obsługujący całą grupę marki Volkswagen. Kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych przeprowadzana przez nasz serwis to pewność solidnej naprawy.

Nie ryzykuj! Miej pewność solidnej naprawy

Twój samochód to produkt najwyższej jakości charakteryzujący się zaawansowaną technologią, która ma zapewnić Tobie oraz innym podróżującym bezpieczeństwo oraz wygodę. Nieprawidłowo wykonana naprawa może nie tylko stanowić niebezpieczeństwo w przypadku ponownej kolizji, ale również wpłynąć na zachowanie samochodu na drodze np. jego stabilność w zakręcie czy przy hamowaniu.

 

 

PROFESJONALNIE NAPRAWY BLACHARSKO-LAKIERNICZE

BEZGOTÓWKOWA LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

WSPÓŁPRACA Z NAJWIĘKSZYMI FIRMAMI UBEZPIECZENIOWYMI

JEDYNA W REGIONIE ŁÓDZKIM AUTORYZOWANA BLACHARNIA I LAKIERNIA BMW

NAPRAWY POWYPADKOWE NA ORYGINALNYCH CZĘŚCIACH

 

 

Kontakt Centrum Napraw Powypadkowych »

 

 

 

 

W przypadku szkody komunikacyjnej


prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami działu blacharni i lakierni firmy Bednarek w celu wyjaśnienia Państwa wątpliwości. Bezpośrednie numery telefonów znajdziecie Państwo »TU« Pierwszym krokiem, niezależnie od późniejszej likwidacji, jest telefoniczne zgłoszenie szkody u ubezpieczyciela.

Kontakt Pracownicy

Twój samochód wymaga naprawy Blacharsko - Lakierniczej. Skontaktuj się z naszymi specjalistami już dziś i umów się na wizytę.

Pokaż kontakty
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij