Szybki kontakt
799 600 454 799 600 454

Certyfikowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy Łodź

centrum napraw powypadkowych logo


Nasz certyfikowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy to gwarancja wykonania naprawy powypadkowej w sposób zgodny z normami producenta samochodów marki Volkswagen, SKODA, SEAT oraz CUPRA. Najwyższą jakość usługi zapewnia wykwalifikowany zespół profesjonalistów obsługujący całą grupę marki Volkswagen. Kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych przeprowadzana przez nasz serwis to pewność solidnej naprawy.

Nie ryzykuj! Miej pewność solidnej naprawy

Twój samochód to produkt najwyższej jakości charakteryzujący się zaawansowaną technologią, która ma zapewnić Tobie oraz innym podróżującym bezpieczeństwo oraz wygodę. Nieprawidłowo wykonana naprawa może nie tylko stanowić niebezpieczeństwo w przypadku ponownej kolizji, ale również wpłynąć na zachowanie samochodu na drodze np. jego stabilność w zakręcie czy przy hamowaniu.

 

 

PROFESJONALNIE NAPRAWY BLACHARSKO-LAKIERNICZE

BEZGOTÓWKOWA LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

WSPÓŁPRACA Z NAJWIĘKSZYMI FIRMAMI UBEZPIECZENIOWYMI

 AUTORYZOWANA BLACHARNIA I LAKIERNIA BMW i MINI

NAPRAWY POWYPADKOWE NA ORYGINALNYCH CZĘŚCIACH

 

 

Kontakt Centrum Napraw Powypadkowych »

 

 

 

 

W przypadku szkody komunikacyjnej


prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami działu blacharni i lakierni firmy Bednarek w celu wyjaśnienia Państwa wątpliwości. Bezpośrednie numery telefonów znajdziecie Państwo »TU« Pierwszym krokiem, niezależnie od późniejszej likwidacji, jest telefoniczne zgłoszenie szkody u ubezpieczyciela.

Kontakt Pracownicy

Twój samochód wymaga naprawy Blacharsko - Lakierniczej. Skontaktuj się z naszymi specjalistami już dziś i umów się na wizytę.

Pokaż kontakty
Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij