Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

Promocje serwisowe SKODA

Zadbaj o swoją Škodę na wiosnę

Sprawdź ofertę na serwis oraz oryginalne akcesoria i przygotuj swoją Škodę na wiosenne podróże.

Dowiedz się więcej

Zadbaj o silnik w Twojej ŠKODZIE

Zapewnij sobie długą i bezawaryjną eksploatację Twojej ŠKODY. Umów się na wymianę oleju po pierwszym 1000 km.

Sprawdź

Oryginalne koła zimowe Škoda

Wybierz oryginalne koła zimowe Škoda i zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

Dowiedz się więcej

Akcesoria zimowe Skoda

Nie daj się zaskoczyć w żadnej sytuacji i aktywnie spędź zimę. Już dziś wybierz oryginalne akcesoria zimowe marki Škoda.

Dowiedz się więcej

Promocyjny przegląd serwisowy

Sprawdź promocyjną ofertę przeglądu serwiowego dla samochodów 5 letnich i starszych

Dowiedz się więcej

ŠKODA najem All Inclusive

Poznaj ofertę na wygodny najmem All Inclusive Twojej nowej ŠKODY.

Dowiedz się więcej
Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij