Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

ŠKODA Octavia 2023 - Cena i dane techniczne

Kultowy model marki ŠKODA powraca z odświeżonym designem oraz mnóstwem innowacyjnych rozwiązań technologicznych, czwarta generacja Octavii robi niesamowite wrażenie. Trudno się nie zgodzić, że ŠKODA Octavia 2023 zachwyca pod każdym względem, nie bez powodu od wielu lat to absolutny bestseller czeskiej marki samochodów osobowych. Już teraz wiele osób z niecierpliwością czeka na premierę Nowej ŠKODY Octavia.

 

nowa skoda octavia przod

 

 

nowa skoda octavia tyl

 Jaka jest Cena ŠKODY Octavia 2023?

Cena Nowej ŠKODY Octavia zaczyna się od 100 200 zł za wersję ACTIVE. W zależności od wyposażenia, wersji silnikowej oraz koloru Nowa Octavia posiada wiele możliwości dopasowania do potrzeb klienta.

 

Zobacz modele ŠKODA Octavia IV dostępne od ręki »

 

ŠKODA Octavia 2023 Cennik

Pobierz cennik Nowej ŠKODY Octavia

 pobierz cennik nowej skody octavia

 

 

Umów się na jazdę próbną lub zapytaj o ofertę.

*pola obowiązkowe

Jestem zainteresowana/y

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy, że będziemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wysyłając powyższy formularz skontaktujemy się z Państwem Tylko i wyłącznie w powyższej sprawie. Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k.

Zachwycające wnętrze ŠKODY Octavia IV.

 

nowa skoda octavia przestrzen pasazerska1nowa skoda octavia wnetrze1

 

W nowym modelu przeprojektowano absolutnie wszystko. Dwuramienna wielofunkcyjna kierownica z 14 różnymi funkcjami, innowacyjna wielopoziomowa środkowa konsola z dotykowym komputerem pokładowym, to tylko część zmian, które w całości tworzą oszałamiające wrażenie.

 

nowa skoda octavia wnetrze kokpitnowa skoda octavia kierownica wielofunkcyjna

 

W Nowej Octavii postawiono na przestrzeń i wygodę pasażerów. Największa ilość miejsca dla pasażerów z tyłu samochodu. Unikatowa konstrukcja foteli oraz gigantyczna wręcz ilość miejsca w bagażniku, 670 litrów (wersja kombi), 600 litrów (wersja limuzyna).

 

nowa skoda octavia bagaznik

 

 

 

Jakie nowości będzie posiadać Nowa ŠKODA Octavia?

 

nowa skoda octavia ekran dotykowynowa skoda octavia head up display

 

Octavia otrzyma wyświetlacz Head-Up, pokazujący kierowcy dane takie jak aktualna prędkość oraz informacje z nawigacji. Do rewelacyjnego systemu dźwiękowego marki Canton podłączymy bez problemu smartfon za pośrednictwem SmartLink+. Do użytku otrzymamy również, aż 5 portów USB-C, do których można podpiąć np.: nośnik pamięci z muzyką. Całości multimedialnego majstersztyku oraz najwyższej jakości dźwięku dopełnia zoptymalizowane akustycznie wnętrze. Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem w Nowej Octavii jest 10 calowy ekran komputera pokładowego, umożliwiający indywidualną konfigurację. 

 

Ułatwienie zarządzania wbudowanymi systemami, zapewnia opcja bezdotykowej nawigacji po opcjach komputera pokładowego.

 

nowa skoda octavia sterowanie gestami

 

 

ŠKODA Octavia 2023 to jeszcze większa wygoda dla pasażerów. 

 

„Simply Clever” (po prostu mądrze) to idea, jaką marka ŠKODA kieruje się od wielu lat. Przemyślane rozwiązania w Nowej Octavii udowadniają, że Simply Clever traktowane jest jeszcze poważniej. Pasażerowie będą mogli skorzystać z pakietu wygodnego snu zapewniającego, większe i wygodniejsze zagłówki oraz specjalny koc. Ulepszone systemy siatek w przestrzeni bagażowej, wielofunkcyjna kieszeń do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy czy też parasolka chowana w drzwiach sprawiają, że korzystanie ŠKODY Octavia 2023 to czysta przyjemność.

 

nowa skoda octavia zaglowki pakiet wygodnego snunowa skoda octavia fotel przedni

 

Nowa Octavia teraz w gronie najbardziej aerodynamicznych samochodów na świecie

Konstruktorzy Nowej ŠKODY Octavia uzyskali rewelacyjny współczynnik oporu powietrza 0.24 dla wersji kombi 0,26. Niski współczynnik oporu to jeszcze mniejsze zużycie paliwa, niższa emisja CO2 oraz mniejsze wibracje karoserii przy większych prędkościach.

 

Jakie wersje silnikowe będą dostępne w Nowej Octavii?

Do dyspozycji przyszłych klientów oddana będzie szeroka gama silników TDI oraz TSI, dodatkowo Octavia dostępna będzie również z napędem CNG, oraz silnikami elektrycznymi o dwóch wariantach mocy 204 i 245. Silniki elektryczne otrzymają 6 biegową automatyczną skrzynię biegów DSG.

 

 

Wersje silników Nowej ŠKODY Octavia:


 • 1.0 TSI – 110 KM

 • 1.5 TSI – 150 KM

 • 2.0 TDI EVO – 115 KM

 • 2.0 TDI EVO – 200 KM

 • 1.5 TSI G-TEC ( Napęd CNG ) – 130 KM

 • Silnik elektryczny – 204 KM

 • Silnik elektryczny – 245 KM
 

 

Wymiary Nowej SKODY Octavia

 • Długość: 4689 mm

 • Szerokość: 1829 mm

 • Rozstaw osi: 2686 mm

 

 nowa skoda octavia wymiary

 

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij