Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

VOLKSWAGEN ARTEON SHOOTING BRAKE I FASTBACK

Nowy Volkswagen Arteon

Poznaj Nowego Arteona jako pierwszy.

*pola obowiązkowe

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy, że będziemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wysyłając powyższy formularz skontaktujemy się z Państwem Tylko i wyłącznie w powyższej sprawie. Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o.

W naszym salonie już dostępny jest ARTEON fastback po face liftingu. Wraz z jego wprowadzeniem do oferty Volkswagena trafił również elegancko skrojone kombi - Arteon Shooting Brake. Oba modele, zostały w momencie premiery pokazane także w wersjach eHybrid – z 218-konnym napędem hybrydowym typu plug-in oraz R – z mocnym 320-konnym silnikiem benzynowym.

 

Kompletną nowością jest także nowy napęd na cztery koła 4Motion przeznaczony właśnie dla Arteona R, który między tylnymi kołami będzie miał dwa sprzęgła elektronicznie sterowane. Przenoszą one moment obrotowy na to koło, które jest w danym momencie bardziej obciążone. Tworzy to zupełnie nowy poziom wrażeń z dynamicznej jazdy.

Volkswagen Arteon  – silniki i napęd


 

W gamie nowego Volkswagena Arteona Shooting Brake oraz Arteona Fastback znajdą się tradycyjne silniki benzynowe i wysokoprężne. Nowością jest model eHybrid z napędem hybrydowym plug-in oraz sportowa odmiana R.

 

 • eHybrid, 218 KM (DSG6, FWD)

 

 • R, 2.0 TSI, 320 KM (DSG7, 4MOTION)

 

 • 2.0 TSI, 190 KM (DSG7, FWD)

 

 • 2.0 TSI, 280 KM (DSG7, 4MOTION)

 

 • 2.0 TDI, 150 KM (DSG7, FWD)

 

 • 2.0 TDI, 200 KM (DSG7, FWD)

 

 • 2.0 TDI, 200 KM (DSG7, 4MOTION)

 Volkswagen Arteon  – wnętrze


W nowym Arteonie również deska rozdzielcza przeszła facelifting. Nowe wnętrze zyskało bardziej „ekskluzywny” klimat i charakter. Wprowadzono również najnowsze rozwiązania technologiczne oraz system multimedialny z rodziny MIB3. Producent stawia na ekrany i panele dotykowe, rezygnując jednocześnie z pokręteł i minimalizując liczbę fizycznych przycisków. W odświeżonym wnętrzu znajdziemy również sterowany dotykiem panel klimatyzacji. 

 

db2020au00962

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij