Infolinia
799 600 430 799 600 430

Volkswagen - Oferta specjalna, spłacimy za Ciebie 3 pierwsze raty leasingowe.

Rozważasz zakup Nowego Volkswagena? To idealny moment!


 

3 raty gratis vw oferta specjalna

Oferta specjalna Volkswagen Leasing EasyDrive

Volkswagen przygotował wyjątkową ofertą, dla Klientów, którzy rozważają zakup nowego samochodu. Wybierz model skorzystaj z Leasingu EasyDrive wpłacając 10% wartości samochodu a 3 pierwsze raty leasingowe zostaną spłacone za Ciebie. Dodatkowo pakiet przeglądów (4 lata | 60 000 km )  otrzymasz w cenie samochodu.

 

Główne korzyści oferty specjalnej (Leasing EasyDrive):

 • 3 pierwsze raty spłacimy za Ciebie
 • pakiet przeglądów w cenie samochodu
 • Rabaty do 20 000 zł

 

 

Oferta specjalna Volkswagen Leasing EasyBuy, Kredyt EasyDrive oraz Kredyt EasyBuy

Skorzystaj z innych form finansowania na zakup nowego Volkswagena i otrzymaj ubezpieczenie komunikacyjne na 12 miesięcy za 1 zł.


 

 

Dodatkowo zyskasz również:

 • Ubezpieczenie Protect - skorzystaj z oferty leasingowej, a ubezpieczenie od utraty pracy otrzymasz w pakiecie
 • Promocyjne pakiety przeglądów serwisowych w cenie samochodu
 • Ubezpieczenie komunikacyjne na 12 miesięcy za 1 zł
 • Rabaty do 20 000 zł

Oferta specjalna Volkswagen


 

 

 

volkswagen t cross oferta specjalna

 

volkswagen t roc oferta specjalna

 

volkswagen tiguan oferta specjalna

 

volkswagen arteon oferta specjalna

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. zwiń

Sebastian Zarychta

Kierownik Działu Sprzedaży VOLKSWAGEN

Cyprian Lewiński

Zastępca Kierownika Działu Sprzedaży Volkswagen

Remigiusz Jagodziński

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Tomasz Kieras

Sprzedawca samochodów nowych Volkswagen
Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij