Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

 

Volkswagen T Roc 2023 - cena i dane techniczne


 

button

 

Po czterech latach obecności na rynku, jeden z najpopularniejszych modeli Volkswagena – przedstawiciel segmentu crossoverów – Volkswagen T Roc doczekał się znaczącego faceliftingu. Stał się jeszcze bardziej nowoczesny i atrakcyjny wizualnie.

 

volkswagen t roc wyglad zwenetrzny przod

 

Jaki jest nowy Volkswagen T-Roc 2023? Co się w nim zmieniło? Kiedy będzie dostępny w polskich salonach? Zdradzimy wszelkie tajemnice.

 

Lifting Volkswagena T-Roc. Jakie zmiany przeszedł model?


 

Facelifting modelu T-Roc jeszcze bardziej go uatrakcyjni. Jednak zmianom uległa nie tylko stylistyka. Nowe systemy i elementy wyposażenia przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Zjawiskowa listwa LED na froncie VW T-Roc

 

Prawdopodobnie najbardziej zjawiskową zmianą będzie – znana z innych modeli Volkswagena – listwa LED w osłonie chłodnicy. Dzięki niej nowy T-Roc wpisze się w trendy stylistyczne, którymi podąża cała marka Volkswagen.

Zmiany stylistyczne Volkswagen T-Roc 2023

Volkswagena T-Roc 2023 wyróżniać będzie przede wszystkim odświeżona stylistyka. Przeprojektowane zderzaki z przodu oraz tyłu, nadają temu modelowi bardziej świeżego i nowoczesnego wyglądu. Z pewnością ich design przypadnie do gustu wielu klientom.

Dodatkowo odświeżony Volkswagen T-Roc zyska całkowicie nowe wzory felg w rozmiarze 17, a opcjonalnie, 19 cali. Niektóre wersje wyposażeniowe będą mogły posiadać również dwukolorowe malowanie.

 

Jakie technologie pojawia się w nowym Volkswagenie T-Roc?


 

Poza zmianami stylistycznym Volkswagena T Roca wyróżniają również nowe technologie, w które zostanie on wyposażony. Dzięki nim model ten jeszcze bardziej zaskoczy i zachwyci klientów.

 

Największą zmianą są w pełni cyfrowe zegary, które dostępne będą w nowym T-Rocu w standardzie. Wyświetlacz może mieć przekątną 8 lub 10,25 cala w zależności od wersji wyposażeniowej. Jego wysoka jasność zapewnia doskonałą widoczność w każdych warunkach oświetleniowych.

 

volkswagen t roc cyfrowe zegary

 

 

VW T-Roc 2023 z technologią IQ.LIGHT

Obserwacja drogi to absolutna podstawa. Dlatego właśnie nowy VW T-Roc wyposażony będzie w wypełni LED-owe światła typu Matrix z technologią IQ.LIGHT. Pozwolą one jeszcze lepiej oświetlać drogę, co przełoży się na wyższy standard bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów.

 

volkswagen-t-roc-inteligentne-swiatla

 

System częściowej jazdy autonomicznej w VW T-Roc

Jednak najbardziej spektakularną zmianą w nowym T-Rocku będzie system częściowej jazdy autonomicznej. Jego działanie oparte jest o całą serię asystentów: Lane Assist, Front Assist i Park Assist. Dzięki nim samochód będzie w stanie częściowo samodzielnie kontynuować jazdę stale dbając o bezpieczeństwo pasażerów.

Volkswagen T-Roc wymiary


 

 

Nowy Volkswagen T-Roc wciąż zachowa swoje dotychczasowe wymiary kompaktowego crossovera. Dzięki temu pomimo licznych zmian wciąż cechować go będzie praktyczność oraz doskonałe proporcje.

 

 

Długość nowego Volkswagena T-Roc: 423,4 cm

 

Szerokość nowego Volkswagena T-Roc: 199,2 cm

 

Wysokość nowego Volkswagena T-Roc: 157,5 cm

 

Rozstaw osi nowego Volkswagena T-Roc: 259 cm

 

 

Volkswagen T-Roc pojemność bagażnika

Podane powyżej wymiary przekładają się na pojemny bagażnik, który w modelu T-Roc wynosi 445 litrów. Jednak po złożeniu tylnych siedzeń wartość ta rośnie do aż 1290 litrów. Oznacza to jeden z najlepszych wyników w tej klasie samochodów.

 

 volkswagen t roc bagaznik

 

 

Volkswagen T-Roc – dane techniczne


 

Nowy, odświeżony VW T-Roc dostępny będzie z jednostkami benzynowymi oraz wysokoprężnymi. Należą do nich:

VW T-Roc dostępne silniki benzynowe 

 • 1.0 TSI, R3 o mocy 110 KM
 • 1.5 TSI, R4 o mocy 150 KM
 • 2.0 TSI, R4 o mocy 190 lub 300 KM

 

VW T-Roc dostępne silniki diesla

 • 2.0 TDI, R4 o mocy 150 KM

 

 

Skrzynie biegów w Volkwagenie T-Rocku 2023

 

W zależności od wybranej jednostki napędowej nowy T-Roc dostępny będzie z dwoma przekładniami:

 

 • 6-biegową skrzynia manualną
 • 7-biegową skrzynią automatyczną DSG

 

Volkswagen T-Roc R. Sportowa wersja w nowym wydaniu.


 

W ofercie Volkswagena po raz kolejny nie mogło zabraknąć najbardziej sportowej odmiany modelu T-Roc czyli odmiany Volkswagen T Roc R. Odświeżona wersja, która dostępna będzie już w 2022 roku wyposażona zostanie w silnik 2.0 TSI o mocy aż 300 KM! Aby maksymalnie wykorzystywać tą moc, jednostka napędowa połączona będzie z 7-stopniową skrzynią automatyczną DSG. Ponadto nowy Volkswagen T-Roc R posiadać będzie napęd na cztery koła 4MOTION.

Jaka będzie cena Volkswagena T-Roca 2022?


 

Ceny nowego VW T-Roca zaczynają się do 101 090 zł. Jest to wersja z jednostką 1.0 TSI o mocy 110 KM, połączona z 6-biegową skrzynią manualną. Na drugim końcu cennika jest T-Roc R-line, dysponujący mocą 190 KM, które generuje silnik 2.0 TSI. Auto posiada automatyczną 7-biegową przekładnię DSG oraz napęd na cztery koła 4MOTION. Ceny Volkswagena T-Roc z silnikiem diesla oscylują z kolei w granicach 149 690 zł. Auto również jest wyposażone w skrzynię automatyczną DSG o 7. przełożeniach.

 

Szczegółowy cennik VW T-Roc dostępny jest poniżej.

Volkswagen T-Roc, cennik i specyfikacja


 

pobierz cennik

Nowy Volkswagen T Roc

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij