Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

Volkswagen Taigo - cena i oferta


 

SUVy oraz crossovery od lat są jednymi z najchętniej wybieranych modeli w całej Europie. Ich duże i przestronne nadwozia oraz powiększone w stosunku do innych segmentów prześwity, wprost idealnie spisują się w mieście oraz na lekkich bezdrożach. Kolejni producenci wprowadzają coraz to nowsze modele, które łączą w sobie cechy kolejnych typów nadwozi. Tym razem klientów zaskoczył Volkswagen, który stworzył SUVa z genami prawdziwego sportowca. Tak powstał Taigo!

Volkswagen Taigo 2022

Jaki jest nowy Taigo 2022?


 

VW Taigo to pierwszy w historii marki Volkswagen SUV Coupe. Charakteryzuje go zadziorna, sportowa sylwetka z mocno opadającą linia dachu w tylnej części. Dzięki temu bryła ma zupełnie odmienny od reszty modeli z gamy charakter, który naprawdę może się podobać.

Taigo linia nadwozia

Stylistyka Volkswagena Taigo


 

W Volkswagenie Taigo nie zabraknie licznych smaczków stylistycznych, które jeszcze bardziej podkreślą indywidualny charakter jego właściciela. Wśród nich znalazła się między innymi, charakterystyczna dla pozostałych modeli z gamy Volkswagena – podświetlana ledowa listwa w przednim grillu.

Taigo 2022 – wnętrze


Ciekawa, sportowa sylwetka wymaga również odpowiedniego wnętrza. Volkswagen Taigo jednak w tej kwestii również zachwyca. Jak przystało na SUVa pozycja za kierownicą jest nieco wyższa – zapewniając dobrą widoczność. Wciąż pozostaje jednak wygodna. Z kolei ciekawie zaprojektowana deska rozdzielcza z efektownymi, kolorowymi wstawkami, doskonale dopełnia całości, nadając wnętrzu bardzo ciekawego charakteru.

Jakie multimedia zajdziemy w VW Taigo?


Na środku deski rozdzielczej ulokowany został 9,5-calowy ekran umożliwiający komfortowe korzystanie z multimediów. Z kolei przed kierowcą Volkwagena Taigo, klasyczne zegary zastąpiono mającym 10,2-cala wyświetlaczem. Co ważne, cechuje go wysoka jasność dzięki, której zapewnia on doskonałą widoczność nawet w bardzo słoneczne dni.

Wymiary nowego Volkswagena Taigo


Najnowsze dziecko koncernu Volkswagen – model Taigo – będzie korzystał z tej samej płyty podłogowej co modele Polo czy T-Cross. Pozostanie jednak odrobinę większy od swoich braci. Dzięki temu jego sylwetka będzie nieco bardziej masywna, a wnętrze bardziej przestronne. Dokładne wymiary Volkswagena Taigo 2022 wynosić będą:

Volkswagen Taigo długość: 4266 mm

Volkswagen Taigo wysokość: 1494 mm

Volkswagen Taigo szerokość: 1757 mm

Volkswagen Taigo rozstaw osi: 2566 mm

Volkswagen Taigo – silniki


1.0 TSI (R3) – 95 lub 110 KM

1.5 TSI (R4) – 150 KM

Taigo znaczek

Skrzynie biegów w Taigo 2022


Dostępne silniki będą łączone z 5 lub 6-biegowymi skrzyniami manualnymi lub 7-biegowymi automatycznymi DSG.

Cena Volkswagena Taigo


Bardzo dobrą wiadomością dla wszystkich osób, które są zainteresowane zakupem nowego Taigo jest fakt, że już dziś znamy jego cennik. Co więcej, jest on wyjątkowo atrakcyjny! Otworzy go wersja Life z jednostką 1.0 TSI o mocy 95 KM z 5-biegową skrzynią manualną od kwoty 87 190 zł.

 

Na drugim końcu cennika Volkswagena Taigo znalazła się doskonale wyposażona wersja R-Line z silnikiem 1.5 TSI (150 KM), połączonym z 7-biegową przekładnią automatyczną DSG, który kosztować będzie 118 990 zł.

Dowiedz się więcej o Nowym VW Taigo

* pola obowiązkowe
Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij