Niektóre modele samochodów są takie, że gdy tylko pokazują się na rynku od razu wzbudzają zachwyt. Do tych własnie samochodów należy Nowy model ŠKODA Karoq.

Tak właśnie jest w przypadku ŠKODY Karoq, całkowicie nowego SUVa, który został stworzony z myślą o kierowcach szukających kompaktowego auta z charakterem. Samochód ten cechuje przede wszystkim przepiękny design, bardzo przestronne wnętrze oraz niesamowita technologia, która zrobi wrażenie na każdym. Czas wybrać się w drogę z rodzinną Skodą Karoq!

Design na pierwszym miejscu

Co charakteryzuje wygląd ŠKODA Karoq? Wspaniała, muskularna sylwetka, której zachowano piękne proporcje. Kompaktowe nadwozie sprawia, że ten samochód zawsze będzie wyróżniać się na drodze. Możesz czuć się pewnie w trasie, dzięki wysoko umieszczonym reflektorom, które znakomicie oświetlą każdą jezdnię, a także i pobocze. Oprócz tego przedni grill samochodu sprawi, że nie będziesz mógł oderwać wzroku od tego modelu!

Z tyłu samochodu także mocno uwydatniono światła, które delikatnie rozciągają się na boki. Pełne światła LED są charakterystyczne dla tego modelu i przede wszystkim zapewniają doskonałą widoczność po zmroku, dodatkowo też stylowo się prezentują.

Technologia na miarę dzisiejszych czasów

Dziś chyba nikt nie wyobraża sobie samochodu naszpikowanego technologiami. To niejako znak naszych czasów! Skoda Karoq posiada najnowsze systemy zapewniające Ci bezpieczeństwo na drodze. Jednym z nich jest Lane Assist, czyli asystent pasa ruchu, który pilnuje żebyś nie zjechał ze swojego pasa przy prędkości większej niż 65 km/h. Model wyposażono również we Front Assist, czyli system bezpieczeństwa, który w obliczu kolizji automatycznie hamuje samochodem, by uniknąć stłuczki. Dodatkowo system ten wykrywa też pieszych, chcąc przeciąć drogę ŠKODY Karoq.

Bardzo przydatną funkcją, zwłaszcza w mieście, jest opcja Blind Spot Detect, czyli funkcja monitorowania martwego pola. Podczas zmiany pasa ruchu zdarza się, że nie dostrzeżemy samochodu jadącego sąsiednim pasem. Dzięki czujnikowi jesteśmy już bezpieczni! Informuje on nas o pojazdach znajdujących się w odległości nawet do 20 m za autem. Kolejną bardzo przydatną technologią zastosowaną w Skodzie Karoq jest Rear Traffic Alert, czyli system który w momencie cofania rozpoznaje pojazdy zbliżające się do nas.

Zaparkuj wszędzie bez problemów!

Parkowanie w mieście może sprawiać problem nawet najbardziej doświadczonemu kierowcy. Ze ŠKODĄ Karoq nic nie jest niemożliwe! W przypadku parkowania prostopadłego system Park Assist, zadziała półautomatycznie – wspomaga nas podczas parkowania, jednocześnie automatycznie wykonując optymalne ruchy kierownicą. Naszym zadaniem jest jedynie dodać gazu bądź zahamować.

Jeśli chcemy zaparkować gdzieś równolegle – ze ŠKODĄ Karoq uda nam się to absolutnie bez żadnego problemu! ŠKODA Karoq samodzielnie znajdzie nam odpowiednie miejsce do parkowania, jeśli skorzystamy z funkcji Park Assist i będziemy jechać z prędkością do 40 km/h!

Bądź zawsze w kontakcie

Skoda Karoq zapewnia Ci łączność ze światem także w drodze! Dzięki usłudze ŠKODA Connect możesz łączyć się online z innym, jednocześnie masz opcję kontrolowania funkcji ze smartfona. Usługa ta zapewnia też stały kontakt z serwisem Skody.

W razie wypadku lub stłuczki w ŠKODZIE Karoq umieszczono specjalne przyciski pomocy. Czerwony to natychmiastowe wezwanie pomocy – środkowy pozwala skontaktować się ze Skoda Assistance w przypadku awarii. Ostatni zapewnia połączenie z infolinią ŠKODY. Usługa SmartLink+ pozwala na połączenie Twojego telefonu z wbudowanym systemem multimedialnym samochodu.

Bogate wyposażenie dla każdego!

Ogromną zaletą Skody Karoq jest to, że model już w pakiecie standardowym jest bardzo bogato wyposażony. Na podstawowe wyposażenie składają się elektrycznie sterowane, podgrzewane i składane lusterka boczne, czarne relingi dachowe, przednie światła przeciwmgielne, oświetlenie tylne w technologii LED, Light Assist, Front Assist, czujniki parkowania – tył, dwustrefowa klimatyzacja, Bluetooth, 3 ramienna, skórzana kierownica wielofunkcyjna oraz 17 – calowe felgi.

Do wyboru mamy takie wersje silnika jak: 1.0 TSI, 1.5 TSI, 1.6 TDI oraz 2.0 TDI SCR 4×4.

Modele ŠKODA Karoq dostępne w naszym salonie »

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here