Niedzielny, 28. Finał WOŚP wpierać będzie najmniejszych pacjentów, którzy od pierwszych chwil życia wymagają najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w medycynie zabiegowej.

My także dołączamy się do tego szczytnego celu, chcemy pomóc zebrać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji, przede wszystkim w takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.

Sie Ma! Bądźcie z nami 12.01.2020 r.

Przyjdźcie w niedzielę, o godz. 15:20 na łódzki Pasaż Schillera i wylicytujcie:

Elektryczne Auto na weekend. Po wylicytowaniu w Twoje ręce na wybrany weekend trafi pierwsza w pełni elektryczna ŠKODA Citigo E IV
Przejazd na prawym fotelu samochodem rajdowym z Wicemistrzem Polski z 2015 roku – Łukaszem Byśnikiewiczem podczas jego przygotowań do jednego tegorocznych rajdów. Kierowca reprezentujący barwy zespołu TVN Turbo jeszcze do nie dawna jeździł w teamie z naszym ambasadorem – Maciejem Wisławskim

Dodatkowo do każdej naszej licytacji przekażemy książki „Piekło Dakaru” autorstwa Krzysztof Hołowczyca i Juliana Obrockiego z autografami Maćka Wisławskiego oraz Krzysztofa Hołowczyca.

Wspólnie pomóżmy oddziałom, które mimo, że mają doskonałych lekarzy nie posiadają odpowiedniego wyposażenia do natychmiastowego działania! Aby operacje były skuteczne i bezpieczne niezbędne są najnowocześniejsze i bardzo kosztowne urządzenia medyczne. Stanowią one ważne wyposaże- nie sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej, czy zakładów diagnostyki obrazowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here