Jak płacić niewiele i cieszyć się nowym samochodem?

Nie trzeba kombinować, ani być milionerem! Wystarczy postawić na opcję auto na abonament, czyli innowacyjne rozwiązanie, które jest alternatywą m.in. dla leasingu. Dzięki temu możesz płacić naprawdę niskie raty co miesiąc, a cieszyć się nowym modelem i to w odstępie trzech czy czterech lat. Jakie są zalety takiego rozwiązania? O co naprawdę chodzi z Auto-Abonamentem? Dowiedz się więcej!

Auto – Abonament, czyli inwestycja na dłużej!

Auto na abonament to rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie chcą płacić dużej kwoty jednorazowo za samochód, a marzą o tym, by jeździć nowym modelem. Główną zaletą Auto Abonamentu jest to, że możesz zostać właścicielem auta, które wyjątkowo polubiłeś, jeśli dokonasz jednorazowej spłaty lub rozłożysz ją na raty dopasowane do Twoich możliwości. To, co jeszcze warto wiedzieć na temat tej opcji to fakt, że w przypadku Auto – Abonamentu masz zerowy lub naprawdę minimalny wkład własny i zawsze elastyczne zasady finansowania.

Okres kredytowania Auto – Abonamentu wynosi od 36 do 48 miesięcy, w zależności od tego, jakie raty zostały do Ciebie dopasowane. Co najciekawsze – pod koniec umowy nie dość, że jak już wcześniej zostało wspomniane możesz spłacić samochód, to dodatkowo możesz go po prostu zwrócić biorąc w abonamencie nowy model!

Komu opłaca się wziąć auto na abonament?

Kilkadziesiąt tysięcy rocznie na nowe auto – nie każdego stać na taki wydatek. Kto z nas nie chciałby jeździć, co chwilę pachnącym modelem prosto z salonu? W opcji Auto – Abonament jest to jak najbardziej możliwe. Na auto w pakiecie abonamentowym bardzo często decydują się osoby, które prowadzą małe firmy. Jednak jest to również znakomita opcja dla klientów indywidualnych! Za dużo niższą kwotę można cieszyć się nowym samochodem przez kilka lat. Dodatkowo auto na abonament to także gwarancja częstej wymiany pojazdu na nowszy. Tak naprawdę za stałą cenę otrzymujemy nowy model, pakiet usług oraz żadnych zmartwień!

Zamień swój samochód na nowy!

Auto – Abonament to opcja, którą oferuje autoryzowany salon samochodowy Bednarek z Łodzi. W swojej ofercie posiada modele aut Volkswagen, Skoda, Seat, ale również BMW oraz Mini. Dzięki temu, w ramach oferty możesz wybierać spośród naprawdę wielu znanych marek. W jaki sposób przystąpić do Auto-Abonamentu?

Odwiedź stronę: auto-abonament.pl lub jeden z salonów firmy Bednarek – wybierz swój nowy samochód spośród modeli dostępnych w ofercie. Swoje stare auto pozostawiasz w rozliczeniu, a jego wartość stanie się wkładem własnym.

Dzięki temu możesz wziąć nowy samochód i cieszyć się nim przez długi czas. Program ten powstał z myślą o wygodzie klientów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here