multivan lodz

Nowy T6.1 to samochód na miarę naszych czasów,  wyposażony  w liczne systemy asystujące, nowoczesne rozwiązania z dziedziny multimediów, zapewniające stałą łączność ze światem zewnętrznym.

Bulli, Transporter, Caravelle, Multivan i California to bestsellery wśród samochodów użytkowych. Marka Volkswagen Samochody Użytkowe sprzedała na świecie już blisko dwanaście milionów sztuk sześciu generacji modelu serii T, oznaczonych od T1 do T6. Najnowsza wersja – T6.1 – jest najbardziej nowoczesną z dotychczasowych, przede wszystkim za sprawą nowych systemów asystujących i multimedialnych! Znajdziemy w nim cyfrowe wskaźniki oraz duży ekran systemu multimediów, nowością jest również obecna karta e-SIM oraz  elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego umożliwiające zastosowanie nowych systemów asystujących.

nowy multivan lodz

Nowy Multivan to nowoczesność, bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Gwarantuje stabilność jazdy dzięki m.in. systemie Cross Wind Assist, który przy dużym bocznym wietrze automatycznie stabilizuje auto i jest seryjny we wszystkich modelach serii T6.1.

T – Multivana 6.1 wyposażony jest w nowe systemy wspomagania automatycznego kierowania i hamowania, dzięki elektromechanicznemu wspomaganiu układu kierowniczego może być wyposażony w system Lane Assist, który utrzymuje samochód na wybranym pasie ruchu. System wykrywa oznakowanie na jezdni za pomocą kamery i automatycznie utrzymuje Multivana na pasie ruchu. Dodatkowo system Park Assist ułatwia parkowanie oraz wyjazd z miejsca parkingowego.

multivan t1

Wszystkie modele marki Volkswagen Samochody Użytkowe świetnie nadają się do jazdy z przyczepą. W zależności od silnika dopuszczalna masa własna przyczepy może wynosić do nawet 2500 kg. Trailer Assist, znany z Craftera, ułatwia manewrowanie z przyczepą i wykorzystuje do działania system Park Assist, elektromechaniczne wspomagania układu kierowniczego i kamerę cofania Rear View. Oferta nowych systemów asystujących obejmuje także wyświetlanie znaków drogowych na zestawie wskaźników. Wyposażenie seryjne Multivana w wersji Highline będzie obejmowało również Digital Cockpit – wyświetlacz o przekątnej 10,25 cala zamiast zegarów. Cyfrowe zegary kierowca może konfigurować według własnych preferencji.

samochody dostawcze lodz

Z zewnątrz zmieniła się konstrukcja przedniej części nadwozia, wewnątrz – tablica rozdzielcza i seryjne wyposażenie, którego teraz jest jeszcze więcej niż w poprzednim modelu. Gama najnowszych silników TDI obejmuje jednostki napędowe o mocy od 90 do 199 KM. Nowością w ofercie jest wersja elektryczna, która – w zależności od pojemności akumulatora – umożliwia zasięg do ponad 400 km.

W pierwszych krajach model T6.1 będzie oferowany od jesieni tego roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here