arteon lodz

Wyprzedaż rocznika 2019 w Salonach Volkswagen, SEAT i ŠKODA

SKODA Octavia

Ponownie nadszedł czas wielkich wyprzedaży samochodów w salonach Bednarek Volkswagen, SEAT oraz ŠKODA. W tym roku rabaty sięgają nawet  22.000 zł przyciągając chętnych na zakup nowego samochodu.

Znaczny wybór opcji wyposażenia, wariantów silnikowych oraz wersji kolorystycznych, ale przede wszystkim selekcja spośród trzech marek grupy Volkswagena to gwarancja, że każdy znajdzie wymarzone auto dla siebie. Wyprzedaż rocznika 2019 w ofercie Grupy Bednarek to największa liczba samochodów objętych rabatem dostępna od ręki.

Salony Bednarek to najlepszy wybór dla osób szukających samochodu, trzy marki – Volkswagen, ŠKODA i SEAT – pod jednym adresem.

Wysokie rabaty oraz nowatorskie metody finansowania nowego auta stanowią istotną część pakietu korzyści. Kupujący może skorzystać z szytych na miarę rozwiązań finansowych, w tym z programu Zamień na nowy.  Klient ma możliwość wyceny swojego dotychczasowego auta, a jego wartość stanie się wkładem własnym przy nabyciu nowego samochodu. Różnica zostaje rozłożona na raty, których wysokość i czas spłaty można dostosować do indywidualnych potrzeb.

W oparciu o doświadczenia z poprzednich lat wiemy, że samochody podczas wyprzedaży znajdują nowych właścicieli bardzo szybko, dlatego już dziś zachęcamy do odwiedzenia salonów Volkswagen, ŠKODA i SEAT przy ulicy Szczecińskiej 38A w Łodzi lub rezerwacji swojego nowego auta na www.bednarek.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here