Volkswagen Group Polska od lat zajmuje w Polsce pozycję lidera rynku nowych samochodów.
Już prawie co trzecim autem jeżdżącym po naszych drogach jest marka z Grupy. Volkswagen Group Polska od lat zajmuje w Polsce pozycję lidera rynku nowych samochodów. W 2018 roku dostarczyła w sumie 141.849 samochodów. Dla porównania, w analogicznym okresie ubiegłego roku liczba zarejestrowanych nowych samochodów Grupy wynosiła 123.618 egzemplarzy (wzrost o 14,7%). Dwie marki, w których samochody były rejestrowane najczęściej to SKODA oraz Volkswagen. Warto zaznaczyć, że marka SKODA jest liderem na polskim rynku już od niemal 10 lat.

Jako autoryzowany dealer marek: Volkswagen, SKODA , SEAT, Volkswagen Samochody Użytkowe zaspokajamy potrzeby większości użytkowników dróg w całym kraju. Dostarczamy auta dla klientów indywidualnych oraz małych i dużych firm. Połączenie kompetencji, jakimi są profesjonalizm oraz doświadczanie, z szeroką ofertą samochodów różnych marek, pozwala najlepiej zrozumieć oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Słuchamy ich pragnień i proponujemy najbardziej optymalne rozwiązania zapewniające sto procent satysfakcji z zakupu samochodu.
Rok 2018 dla nas jako dealera również zaowocował tytułem leadera rynku. Zdobyliśmy zaszczytne II miejsce w ogólnopolskim konkursie na Dealera Roku 2018! Dziękujemy wszystkim klientom, oraz sympatykom naszych marek. Bardzo nas cieszy, że zostaliśmy docenieni pod tak wieloma względami. Wierzymy, że na wyjątkową siłę naszej firmy wpływa nowoczesna, spójna wizja i strategia rozwoju oraz prawdziwa pasja jej założycieli i pracowników. Codziennie umiejętnie łączymy przywiązanie do tradycji z otwartością na innowacje, czego efektem jest m.in. nowoczesna komunikacja online, gwarantująca szybkość dostarczania niezbędnych klientom informacji.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here