skoda_serwis_zima

Grudzień w pełni, Twoje myśli odpływają w kierunku zbliżających się Świąt oraz ferii zimowych. Góry, lekki mróz, pięknie zaśnieżone stoki narciarskie… czujesz, że tego właśnie Ci trzeba… Jednak kilka dni przed wyjazdem dopada Cię brutalna rzeczywistość, która zaciera wizję idealnego urlopu! Zaczynasz się zastanawiać: Co będzie potrzebne? Czy zmieścimy się do auta ze wszystkimi bagażami? Jak się spakować? Którędy jechać? Czy po drodze będą korki? Czy będzie czas i miejsce na postój w drodze? Tylko spokój Cię uratuje i dobry plan!

Jak naszykować samochód do dłuższej trasy?

Po pierwsze, przed wyjazdem należy sprawdzić poprawność funkcjonowania swojego samochodu. Zdarza się, że drobna usterka potrafi przysporzyć dużo stresów, pochłonąć masę czasu oraz znacznie uszczuplić nasz urlopowy portfel. Właśnie dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo oraz spokój ducha jeszcze przed wyjazdem.

Będąc właścicielem nowego samochodu najczęściej korzysta się z usług ASO. Co przemawia za skorzystaniem z naszego ASO? Autoryzowany Serwis Bednarek: Volkswagen, ŠKODA oraz SEAT zatrudnia fachowców, którzy cyklicznie poddawani są szkoleniom importerskim, co gwarantuje profesjonalną obsługę, wysoką jakość świadczonych usług oraz jeszcze większe zadowolenie klientów. Udowodnił to nasz Technik Serwisowy, który dwa razy z rzędu wygrał międzynarodowy konkurs TOP SEAT PEOPLE i został najlepszym Technikiem Serwisowym na Świecie!

serwis_volkswagen_1

Nie bez znaczenia jest też gwarancja na auto. Praktycznie u każdego producenta warunkiem jej utrzymania są regularne przeglądy i naprawy w ASO.

Gdzie serwisować auto pogwarancyjne?

Jeśli jesteś właścicielem starszego auta, które nie ma już aktualnej gwarancji również możesz o nie zadbać w naszym autoryzowanym serwisie Bednarek. Wbrew pozorom korzystanie z ASO wcale nie musi być kosztowne. Specjalnie dla naszych lojalnych klientów przygotowaliśmy program Bednarek SERWIS + umożliwiający obniżenie kosztów za usługi serwisowe nawet o 30%! Skorzystaj z okazji i oddaj samochód w ręce naszych specjalistów, którzy zadbają o prawidłowy stan techniczny Twojego samochodu. 

skoda_serwis_budynek

Szykujesz się do zimowego wyjazdu? Skorzystaj z aktualnej promocji: przy przeglądzie samochodu pomiar geometrii kół za 1 zł. Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie, w zakładce SERWIS.

Akcesoria do samochodu, które przydadzą się podczas zimowej podróży

Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni bagażowej? Skorzystaj z oferty wypożyczalni boxów dachowych. Oferujemy najlepszą jakość boxów dachowych za przystępną cenę, sprawdź aktualną OFERTĘ.

seat_box_2

Dodatkowe akcesoria, jakie znajdziesz w naszej ofercie mogą okazać się niezbędne podczas najbliższego wyjazdu, szczególnie jeśli zaplanowałeś wypoczynek w górach:

  • gumowa wykładzina podłogi bagażnika,
  • bagażnik dachowy,
  • uchwyt na narty lub deski snowboardowe,
  • łańcuchy śniegowe,
  • pokrowiec na narty,
  • zestaw zimowych kosmetyków,
  • składana łopata do odgarniania śniegu.

Wszystkie te oryginalne akcesoria znajdziesz w naszej ofercie. O szczegóły zapytaj doradcę Serwisowego:

  • Volkswagen – Elżbieta Słowińska – tel. 42 613 59 20
  • SEAT – Elżbieta Słowińska – tel. 42 613 59 20
  • ŠKODA – Eryk Gajkowski – tel. 42 613 07 00 wew.61

Zadbaj o bezpieczeństwo oraz komfort podczas podróży z serwisem Bednarek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here