Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

O Firmie

 


 

 

Grupa Bednarek to firma rodzinna związana z branżą motoryzacyjną od 1992 roku. Tomasz Bednarek, założyciel firmy, rozpoczynał działalność w jednoosobowym, nieautoryzowanym serwisie zajmującym się naprawą samochodów marki ŠKODA, w małym warsztacie w miejscowości Przygoń pod Pabianicami.

 

Dzięki ciężkiej pracy oraz ciągłej trosce o zadowolenie i zaufanie Klientów, Grupa Bednarek to dzisiaj firma z ponad 30-letnią tradycją, będąca jedną z największych grup dealerskich w centralnej Polsce. Jesteśmy autoryzowanym dealerem renomowanych marek: ŠKODA, SEAT, CUPRA, Volkswagen, Volkswagen Samochody Dostawcze, Volvo, BMW, BMW Motorrad oraz MINI. Jednocześnie nadal jesteśmy firmą rodzinną, wierną tym samym wartościom od dnia jej powstania.

 

Szerokie i zróżnicowane portfolio pozwala nam spełniać wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Od przeszło 30 lat nieustannie stawiamy na profesjonalizm oraz najwyższą jakość i kompleksowość świadczonych usług. We wszystkich naszych salonach znaleźć można ofertę certyfikowanych samochodów używanych z gwarancją producentów, a nasze serwisy mechaniczne i blacharsko-lakiernicze codziennie dbają, aby Państwa samochody były zawsze w pełni sprawne, bezpieczne, zadbane i komfortowe.

 

Mając świadomość, jak trudno o pełną satysfakcję i zaufanie Klientów, przykładamy najwyższą wagę do kompetencji i profesjonalizmu naszych pracowników. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na pełne zaangażowanie oraz otwartość naszych specjalistów. Dokładamy wszelkich starań, aby Grupa Bednarek była synonimem fachowości, pasji oraz rzetelności.

 

Nie byłoby to możliwe bez pracowników, których wiedza i doświadczenie są jednym z fundamentów naszej firmy. Dlatego też pielęgnujemy długoletnie relacje z obecnymi pracownikami, a jednocześnie tworzymy atrakcyjne, pełne wyzwań i możliwości rozwoju miejsce pracy dla nowych kandydatów.

 

 

Grupa Bednarek w liczbach:

 

3000+ samochodów sprzedawanych rocznie

 

400+ pracowników

 

12 salonów

 

9 marek motoryzacyjnych

 

6 lokalizacji

 

3 miejscowości (Łódź, Dobroń, Kalisz)

 

1 rodzina

 

 

 

 


 

Nasze salony sprzedaży i autoryzowane stacje serwisowe zlokalizowane są obecnie pod adresami:

 

VOLKSWAGEN | ŠKODA | SEAT | CUPRA | VW SAMOCHODY DOSTAWCZE

Łódź, ul. Szczecińska 36/38A, www.bednarek.com.pl


 

ŠKODA Dobroń

Dobroń, ul. Wrocławska 18, www.skoda-dobron.pl


  

BMW i MINI Rokicińska

Łódź, ul. Rokicińska 190, www.lodz.premiumarena.pl


 

BMW Kalisz

Kalisz, ul. Wrocławska 50A, www.kalisz.premiumarena.pl


 

BMW Włókniarzy

Łódź, al. Włókniarzy 48, www.lodz.premiumarena.pl


 

 

BMW Dobroń

Dobroń, ul. Wrocławska 18A, www.dobron.premiumarena.pl


 

 

Volvo 

Łódź, ul. Rokicińska 164, www.volvocarbednarek.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij