Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

Części i Akcesoria Volkswagen, ŠKODA, SEAT

czesci i akcesoria volkswagen skoda seat

Wszystko czego potrzebuje Twój samochód

Firma Bednarek zaprasza do zapoznania się z ofertą części i akcesoriów dla marek Volkswagen, ŠKODA, SEAT oraz Volkswagen Samochody Użytkowe.

Oferujemy pełen asortyment części dzięki dobrze zaopatrzonym magazynom oraz codziennym dostawom. Zapewniamy pełne doradztwo ze strony naszych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i służą Państwu profesjonalną pomocą przy wyborze odpowiednich części oraz akcesoriów.

Oryginalne Części i Akcesoria

Najwyższa jakość, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo użytkowania, ale przede wszystkim idealne dopasowanie techniczne i stylistyczne do Państwa samochodu.

Dowiedz się więcej

Części Economy

Oferta skierowana do właścicieli pojazdów starszych niż 5 lat, gdyż właśnie w tym segmencie wiekowym wydawane są najwyższe kwoty na naprawy eksploatacyjne.

Dowiedz się więcej

Części regenerowane

Oryginalne Części ulegają zużyciu jednak materiały z których zostały wykonane wciąż mają wysoką wartość. Jakość wykonania pozwala na regenerację i przywrócenie do oryginalnego stanu.

Dowiedz się więcej

Części i Akcesoria Volkswagen, SEAT, CUPRA

 


Tel. 42 613 59 00 wew - 6
Mail. czesci.vw@bednarek.com.pl

Części i Akcesoria SKODA

 


Tel.  42 613 07 00 wew - 63
Mail. czesci.lodz@bednarek.com.pl
Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij