ZAMIEŃ STARY SAMOCHÓD NA NOWY

Przyszedł czas na wymianę samochodu? Teraz nie musisz już szukać klienta na Twój stary samochód aby kupić Nowe auto. Skorzystaj z naszego formularza “ zamień na nowy ” i w trzech prostych krokach przesiądź się do nowego samochodu.
BEZPŁATNA WYCENA SAMOCHODU

Chcesz sprzedać swój stary samochód, lub po prostu pragniesz dowiedzieć się jaką aktualnie posiada wartość rynkową? Skorzystaj z formularza “bezpłatna wycena” i umów się na sprawdzenie samochodu z naszymi specjalistami.

Kilka słów o programie “Zamień stary samochód na nowy”

Zwracając szczególną uwagę na potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy dla Państwa specjalny program, umożliwiający zakup nowego samochodu w kilku prostych krokach. Idea programu polega na odkupieniu od klienta starego samochodu, którego wartość zostanie przełożona na zakup nowego modelu w postaci wkładu własnego. Rozwiązanie jakie Państwu oferujemy sprawia, że proces wymiany samochodu przebiega w jednym miejscu w tym samym czasie, jest to proces nie tylko wygodny ale też oszczędny pod względem Państwa cennego czasu.

To ty decydujesz! Jaką kwotę ze sprzedaży, przeznaczysz na zakup nowego samochodu.

Zadecyduj sam jaką część pieniędzy będziesz chciał przeznaczyć na zakup nowego samochodu. Wkład własny to Twój indywidualny wybór, wolną kwotę ze sprzedaży starego samochodu otrzymasz w gotówce lub przelewem na konto.

OK. PRZEJDŹ DO FORMULARZA
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij