Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430
ZAMIEŃ STARY SAMOCHÓD NA NOWY

Przyszedł czas na wymianę samochodu? Teraz nie musisz już szukać klienta na Twój stary samochód aby kupić Nowe auto. Skorzystaj z naszego formularza “ zamień na nowy ” i w trzech prostych krokach przesiądź się do nowego samochodu.
BEZPŁATNA WYCENA SAMOCHODU

Chcesz sprzedać swój stary samochód, lub po prostu pragniesz dowiedzieć się jaką aktualnie posiada wartość rynkową? Skorzystaj z formularza “bezpłatna wycena” i umów się na sprawdzenie samochodu z naszymi specjalistami.

Kilka słów o programie “Zamień stary samochód na nowy”

Zwracając szczególną uwagę na potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy dla Państwa specjalny program, umożliwiający zakup nowego samochodu w kilku prostych krokach. Idea programu polega na odkupieniu od klienta starego samochodu, którego wartość zostanie przełożona na zakup nowego modelu w postaci wkładu własnego. Rozwiązanie jakie Państwu oferujemy sprawia, że proces wymiany samochodu przebiega w jednym miejscu w tym samym czasie, jest to proces nie tylko wygodny ale też oszczędny pod względem Państwa cennego czasu.

To ty decydujesz! Jaką kwotę ze sprzedaży, przeznaczysz na zakup nowego samochodu.

Zadecyduj sam jaką część pieniędzy będziesz chciał przeznaczyć na zakup nowego samochodu. Wkład własny to Twój indywidualny wybór, wolną kwotę ze sprzedaży starego samochodu otrzymasz w gotówce lub przelewem na konto.

OK. PRZEJDŹ DO FORMULARZA
Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij