Serwis SKODA Łódź

skoda serwis telefon kontakt

Serwis ŠKODA Łódź


Serwis ŠKODA Bednarek Łódź stawia na wykwalifikowany personel oraz najnowsze technologie w procesach naprawy samochodów marki ŠKODA. Priorytetem naszej firmy jest dbanie o klienta nie tylko podczas sprzedaży samochodu. Opieka posprzedażna (serwis, naprawy) jest dla nas integralną częścią kontaktów z klientami.

 

Twoja ŠKODA to coś więcej, niż tylko samochód, a my chcemy być kimś więcej, niż tylko kompetentnym warsztatem serwisowym. Gwarantujemy Tobie najwyższą jakość, długoletnie doświadczenie i stałą mobilność. Naszym celem jest Twoje zadowolenie. Klient jest dla nas zawsze najważniejszy. Oprócz maksymalnej uwagi, jaką poświęcamy Twojej ŠKODZIE, chcemy również towarzyszyć Tobie w innych sytuacjach. Abyś zawsze mógł spokojnie i bezpiecznie dojechać do celu swoją ŠKODĄ.

 

Korzyści regularnego serwisowania w Serwisie ŠKODA Bednarek

 

  • zwiększenie wiarygodności i wartości pojazdu
  • gwarantuje spokój oraz bezpieczeństwo podróżowania
  • ułatwia odsprzedaż samochodu na rynku wtórnym
  • umożliwia korzystanie z "Gwarancji dożywotniej mobilności"

 

Autoryzowany Serwis ŠKODA to pewność poprawnie przeprowadzonej diagnostyki oraz rzetelnie wykonanej naprawy Twojej SKODY. Twoja ŠKODA to zespół tysięcy pojedynczych elementów współpracujących ze sobą podczas każdej podróży, regularna diagnostyka i ewentualna naprawa stanowi bardzo istotny czynnik użytkowania samochodu.

Serwis ŠKODA Bednarek charakteryzuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta, który odwiedza nasz serwis. Specjaliści z Serwisu ŠKODA przeprowadzą niezbędną kontrolę wszystkich systemów oraz podzespołów mechanicznych aby wyeliminować wszelkie usterki.

Zapraszamy Serwis ŠKODA Bednarek

Kontakt serwis ŠKODA

Twoja ŠKODA wymaga przeglądu lub naprawy, nie zwlekaj skontaktuj się z naszymi specjalistami i umów się na serwis telefonicznie.

Pokaż kontakty

Serwis SKODA Umów się On-Line

Dajemy Ci możliwość ustalenia terminu wizyty w serwisie On-Line. Twoja ŠKODA potrzebuje przeglądu lub naprawy, nie zwlekaj już teraz umów się na serwis On-Line.

Umów się na serwis
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij