Szybki kontakt
799 604 111 799 604 111

Serwis SKODA Łódź

pomoc drogowa holownik

Całodobowa Pomoc Drogowa (tel: +61 831 99 00)

Całodobowa pomoc drogowa, 365 dni w roku - transport Łódź i okolice (woj. łódzkie) - hol pojazdów osobowych - pomagamy w awaryjnym uruchomieniu auta (rozruch z kabli) - wykonujemy drobne naprawy na miejscu zdarzenia - dowozimy paliwo Jesteśmy tam, gdzie potrzebna jest pomoc.

Serwis ŠKODA Łódź


Serwis ŠKODA Bednarek Łódź stawia na wykwalifikowany personel oraz najnowsze technologie w procesach naprawy samochodów marki ŠKODA. Priorytetem naszej firmy jest dbanie o klienta nie tylko podczas sprzedaży samochodu. Opieka posprzedażna (serwis, naprawy) jest dla nas integralną częścią kontaktów z klientami.

 

Twoja ŠKODA to coś więcej, niż tylko samochód, a my chcemy być kimś więcej, niż tylko kompetentnym warsztatem serwisowym. Gwarantujemy Tobie najwyższą jakość, długoletnie doświadczenie i stałą mobilność. Naszym celem jest Twoje zadowolenie. Klient jest dla nas zawsze najważniejszy. Oprócz maksymalnej uwagi, jaką poświęcamy Twojej ŠKODZIE, chcemy również towarzyszyć Tobie w innych sytuacjach. Abyś zawsze mógł spokojnie i bezpiecznie dojechać do celu swoją ŠKODĄ.

 

Korzyści regularnego serwisowania w Serwisie ŠKODA Bednarek

 

 • zwiększenie wiarygodności i wartości pojazdu
 • gwarantuje spokój oraz bezpieczeństwo podróżowania
 • ułatwia odsprzedaż samochodu na rynku wtórnym
 • umożliwia korzystanie z "Gwarancji dożywotniej mobilności"

 

Autoryzowany Serwis ŠKODA to pewność poprawnie przeprowadzonej diagnostyki oraz rzetelnie wykonanej naprawy Twojej SKODY. Twoja ŠKODA to zespół tysięcy pojedynczych elementów współpracujących ze sobą podczas każdej podróży, regularna diagnostyka i ewentualna naprawa stanowi bardzo istotny czynnik użytkowania samochodu.

Serwis ŠKODA Bednarek charakteryzuje się indywidualnym podejściem do każdego klienta, który odwiedza nasz serwis. Specjaliści z Serwisu ŠKODA przeprowadzą niezbędną kontrolę wszystkich systemów oraz podzespołów mechanicznych aby wyeliminować wszelkie usterki.

Zapraszamy Serwis ŠKODA Bednarek

Kontakt serwis ŠKODA

Twoja ŠKODA wymaga przeglądu lub naprawy, nie zwlekaj skontaktuj się z naszymi specjalistami i umów się na serwis telefonicznie.

Pokaż kontakty

Serwis SKODA Umów się On-Line

Dajemy Ci możliwość ustalenia terminu wizyty w serwisie On-Line. Twoja ŠKODA potrzebuje przeglądu lub naprawy, nie zwlekaj już teraz umów się na serwis On-Line.

Umów się na serwis
Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij