Serwis Volkswagen Łódź

vw logo mini

Serwis Volkswagen Łódź Bednarek


Serwis Volkswagen Bednarek Łódź stawia na wykwalifikowany personel oraz najnowsze technologie w procesach naprawy samochodów marki Volkswagen.Priorytetem naszej firmy jest dbanie o klienta nie tylko podczas sprzedaży samochodu. Opieka posprzedażna (serwis, naprawy) jest dla nas integralną częścią kontaktów z klientami. 

Twój Volkswagen to coś więcej, niż tylko samochód, a my chcemy być kimś więcej, niż tylko kompetentnym warsztatem serwisowym. Gwarantujemy Tobie najwyższą jakość, długoletnie doświadczenie i stałą mobilność. Naszym celem jest Twoje zadowolenie. Klient jest dla nas zawsze najważniejszy. Oprócz maksymalnej uwagi, jaką poświęcamy Twojemu Volkswagenowi, chcemy również towarzyszyć Tobie w innych sytuacjach. Abyś zawsze mógł spokojnie i bezpiecznie dojechać do celu swoim Volkswagenem

 

Korzyści regularnego serwisowania w ASO

 

  • zwiększenie wiarygodności i wartości pojazdu
  • gwarantuje spokój oraz bezpieczeństwo podróżowania
  • ułatwia odsprzedaż samochodu na rynku wtórnym
  • umożliwia korzystanie z "Gwarancji dożywotniej mobilności"

 

Oddając Twój samochód w ręce profesjonalistów serwisu Volkswagena, inwestujesz w spokój i pewność, że nic nie zaskoczy cię podczas pracy lub podróży.

 

Kontakt serwis Volkswagen »

Umów się na serwis On-Line »

Kontakt serwis Volkswagen

Twój Volkswagen wymaga przeglądu lub naprawy, nie zwlekaj skontaktuj się z naszymi specjalistami i umów się na serwis telefonicznie.

Pokaż kontakty

Umów się na serwis On-Line

Dajemy Ci możliwość ustalenia terminu wizyty w serwisie On-Line. Twój Volkswagen potrzebuje przeglądu lub naprawy, nie zwlekaj już teraz umów się na serwis On-Line.

Umów się na serwis
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij