Przed Tobą jedna z ważniejszych decyzji w życiu. Zakup pierwszego samochodu to doświadczenie, które nie dość, że bywa stresujące, to jeszcze nie zawsze jest poprzedzone solidną analizą.

Nie kupuj bez zastanowienia! Przemyśl swoje oczekiwania – czy samochód ma być niedrogi? A może powinien być praktyczny? Czy jeśli zależy Ci na bezawaryjności, powinieneś stawiać na model używany? Zobacz, na co powinieneś zwrócić uwagę, jeśli kupujesz właśnie swój pierwszy samochód!

Nowy? Czy to możliwe?

Jaki powinien być Twój pierwszy samochód? Jednym z najczęstszych dylematów jest: nowy czy używany. Wiadomo, wszystko tak naprawdę zależy od Twojego budżetu. Wbrew opinii niektórych, pierwszy samochód wcale nie musi być używany. Nie każdy nowy kierowca musi powodować stłuczki, uczyć się na błędach czy zmierzać z serią drobnych usterek. Jednak nie każdego od razu stać na to, by udać się do salonu i zakupić wymarzone cztery koła.

W takich sytuacjach z pomocą przychodzi Auto Abonament! Dzięki niemu użytkujesz nowy samochód, a nie kupujesz. Auto na abonament to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na jednorazowe zapłacenie za nowy samochód. W przypadku tej opcji Twój wkład własny jest zerowy lub naprawdę minimalny.

A może pierwszy samochód powinien być używany?

Jeśli dochodzisz do wniosku, że Auto Abonament to nie jest opcja dla Ciebie, a nie stać Cię na to, by wyjechać z salonu nowym samochodem – bez zastanowienia postaw na używany model. Nie kupuj jednak kota w worku! To, że wybierasz swój pierwszy samochód, nie oznacza, że musi on nadawać się zaraz do naprawy. Wyobrażasz to sobie? Radość z zakupu, przejechanych kilkaset pierwszych kilometrów i od razu mechanik! Idzie się załamać, prawda?

Jednak jest na to sposób. Postaw na sprawdzone modele używane. Są miejsca, w których tego typu auta sprawdzane są od A do Z. Jednym z nich jest salon samochodowy Bednarek – Das Welt Auto. U nas znajdziesz wyłącznie starannie wyselekcjonowane samochody. Dokładnie wiemy, co sprzedajemy! Wszystkie używane modele mają sprawdzony przebieg i pochodzenie. Oprócz tego ich stan techniczny został dokładnie przebadany. W końcu samochód używany nie oznacza gorszy ani awaryjny! Zaufaj specjalistom, którzy zadbają o to, abyś cieszył się w pełni swoim nowym, pierwszym samochodem!

Praktyczność – czyli to, co powinno cechować pierwszy samochód

Twój pierwszy samochód nie musi być mały ani duży – po prostu musi być dopasowany do Twoich potrzeb. Dlatego decydując się na zakup lub Auto Abonament, wybierz taki samochód, w którym będziesz czuć się komfortowo. Jeśli od początku wiesz, że będziesz dużo jeździć wyłącznie po mieście, postaw na praktyczny samochód miejski. Jest kompaktowy, świetnie zmieści się w każde miejsce parkingowe. Dodatkowo małe auta zyskują teraz popularność, cechują się niższymi kosztami eksploatacji, a do tego… znacznie mniej palą.

vw up!

Jeśli wiesz, że będziesz częściej wyjeżdżał za miasto, korzystał z samochodu w celach służbowych lub przewoził duże rzeczy – postaw na samochód typu kombi. To także najlepsza i najwygodniejsza opcja, jeśli często podróżujesz ze znajomymi lub rodziną. Pozwala na swobodny przejazd, a dodatkowo pomaga w sprawnym parkowaniu. Czemu? Tył auta kombi kończy się dokładnie tuż za tylną szybą!

Mały, kompaktowy samochód nie trafia w Twój gust? A może szukasz bardziej… popularnego modelu? Jeśli tak, to pomyśl nad SUVem! To obecnie jedne z najchętniej wybieranych modeli. Tym bardziej, że jest w czym wybierać! Wystarczy przejrzeć ofertę SEAT, Volkswagen czy Skoda – wszystkie te najlepsze marki oferują wysokiej klasy samochody terenowe miejskie, które mogą przypaść Ci do gustu.

Jeśli szukasz swojego pierwszego samochodu – koniecznie odwiedź autoryzowany salon samochodowy Bednarek! U nas znajdziesz modele marek Volkswagen, Seat i Skoda w jednym miejscu. Od razu zapoznasz się z ofertą samochodów używanych oraz nowych, umówisz na jazdę próbną wybranym przez siebie modelem… i kto wie? Może już niebawem staniesz się właścicielem swojego pierwszego auta?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here