Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

CUPRA Tavascan – cena i dane techniczne


cupra tavascan

 

CUPRA Tavascan to najmłodsze dziecko hiszpańskiej marki, która szturmem zajęła rynek nowych samochodów w Europie. Tavascan to kolejny krok w kierunku nowoczesnej mobilności oraz elektryfikacji marki. Jego wyjątkowy design uwydatnia charakter oraz drapieżność, z której zasłynęła CUPRA.

CUPRA Tavascan - jaka cena?


 

 

Nowy model elektryczny, pozycjonowany będzie powyżej kompaktowego modelu BORN. Według wstępnych doniesień prasowych, nowa CUPRA Tavascan kosztować będzie około 300 000 zł. Za cenę tą otrzymamy wersję Endurance, dysponującą mocą 286 KM i zasięgiem na poziomie 547 km.

 

 

Zaznaczyć należy jednak, że nie znamy jeszcze konkretnej ceny startowej modelu Tavascan. Gdy tylko dostaniemy taką informację, zamieścimy ją na naszej stronie. Zachęcamy również do pozostawienia swoich danych kontaktowych przy pomocy naszego formularza. W ten sposób otrzymają Państwo informacje o cenniku CUPRY Tavascan gdy tylko zostanie on opublikowany.

 

 

Zainteresowany CUPRĄ Tavascan? Kliknij tutaj, aby pozostawić swoje dane i pozostać z nami w kontakcie.

Desing i wygląd zewnętrzny CUPRY TAVASCAN


 

Podczas projektowania CUPRA postanowiła, że w nowym modelu zawrze nim całe DNA marki. Nadwozie Tavascana to pięciodrzwiowe coupé. Elementem charakterystycznym jest świetlna listwa na klapie bagażnika, a także zupełnie nowe, futurystyczne wnętrze obszyte mikrofibrą Dark Night. Taki desing gwarantuje wiele spojrzeń na ulicy oraz sportowe wrażenia podczas jazdy.

CUPRA Tavascan – moc i osiągi


 

CUPRA Tavascan z pewnością przyniesie nam wiele emocji podczas prowadzenia. Zapowiedziano dotychczas dwie wersje tego modelu:

CUPRA Tavascan Endurance:

 • Moc: 286 KM
 • Zasięg: do 547 km
 • Przyspieszenie 0-100 km/h:  6,8 s

 

CUPRA Tavascan VZ:

 • Moc: 340 KM
 • Zasięg: do 517 km
 • Przyspieszenie 0-100 km/h:  5,6 s

CUPRA Tavascan - wymiary


 

CUPRA Tavascan będzie samochodem dużym – dużo większym od kompaktowego brata – BORNA. Pomimo sportowego charakteru będzie samochodem dużym, który z łatwością pomieści całą rodzinę.

 

Mierzyć będzie 4,6 metra długości oraz 1,8 metra szerokości. Dzięki wysokiemu zawieszeniu jego wysokość wynosić będzie 1,59 metra. Wszystko to przełoży się na foremny i pojemny bagażnik o pojemności aż 540 litrów.

 

Szczegółowe dane:

 • Długość: 4644 mm
 • Szerokość: 1861 mm
 • Wysokość 1597 mm
 • Pojemność bagażnika: 540 l

Jakie technologie znajdą się na pokładzie modelu CUPRA Tavascan?


 

W nowej CUPRZE Tavascan nie zabraknie najnowszych technologii. We wnętrzu powita nas 15-calowy ekran multimediów. Wyświetlać on będzie wszystkie dane na temat samochodu oraz pozwoli na zmianę trybów jazdy – od Eko, aż po legendarny CUPRA.

 

Na pokładzie CUPRY Formentor nie zabraknie również łączności bezprzewodowej Android Auto oraz Apple Car Play. Dzięki nim po połączeniu naszego smartfona z multimediami samochodu będziemy mogli bez ograniczeń korzystać ze wszystkich najważniejszych funkcji, takich jak – odbieranie połączeń, obsługa map online czy dostęp do własnej muzyki w popularnych serwisach streamingowych.

 

O nasze bezpieczeństwo w CUPRZE Tavascan zadbają systemy takie jak Travel Assist oraz Lane Assist Plus, Ich połączenie, pozwoli na bezpieczne utrzymywanie prędkości za pojazdem poprzedzającym oraz pozostawanie samochodu w pasie ruchu. Z pewnością rozwiązanie to poprawi komfort oraz bezpieczeństwo podróży CUPRĄ Tavascan.

 

Z kolei parkowanie ułatwią Trained Park Assist oraz zdalnie starowanie za pomocą telefonu Remote Park Assist. Pierwszy z nich wyszuka miejsce parkingowe oraz samodzielnie zaparkuje. Jest to więc doskonałe ułatwienie na ciasnych i zatłoczonych parkingach.

 

Remote Park Assist w CUPRZE Tavascan z kolei pozwoli na wyjechanie z ciasnego miejsca parkingowego za pomocą zdalnego sterowania samochodem. System ten obsługiwany jest za pomocą aplikacji w smartfonie. CUPRA Tavascan z Remote Park Assist to doskonałe rozwiązanie w sytuacji gdy mamy problem z wejściem do auta wtedy, gdy inny kierowca zaparkuje zbyt blisko nas.

Masz pytania? Zadaj pytanie lub pozostaw swoje dane.
*pola obowiązkowe


Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij