Szybki kontakt
799 600 430 799 600 430

Nowa ŠKODA Superb 2024 – cena i dane techniczne


 

Skoda Superb 2024
 

 

Nowa ŠKODA Superb to jeden z najbardziej oczekiwanych modeli czeskiej marki. Przyciąga on uwagę swoim wyjątkowym designem, wygodnym wnętrzem oraz zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, zapewniającymi wysoki komfort podróży zarówno kierowcy, jak i pasażerom. Superb o jedno z najnowocześniejszych aut klasy średniej, które z powodzeniem konkurować może z dużo droższymi samochodami z segmentu premium. Jako flagowy model czeskiej marki, Superb oferuje nie tylko doskonałą jakość wykonania, ale także bogate wyposażenie, napęd na obie osie oraz gamę silników dopasowaną do różnych potrzeb i preferencji kierowców.

 

Nowa ŠKODA Superb – jaka jest jej cena?


 

Cena nowej ŠKODY Superb 2024 zaczyna się od 149 900 zł dla wersji liftback. Za sumę tą otrzymujemy wersję Selection napędzaną jednostką 1.5 TSI m-HEV, czyli silnik benzynowy wyposażony w układ hybrydowy. Łączna moc zestawu do 150 KM. Połączony jest on z automatyczną, dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG o 7. przełożeniach.

 

Nieco droższa jest Nowa ŠKODA Superb z silnikiem diesla. Ceny egzemplarzy z jednostką 2.0 TDI zaczynają się od 166 950 . Za tę kwotę również otrzymamy wersję z Selection o mocy 150 KM ze skrzynią automatyczną DSG.

 

Topowa i świetnie wyposażona wersja LAURIN & KLEMENT (L&K) zaczyna się od kwoty 205 850 zł.

 

Warto zaznaczyć, że podane ceny dotyczą wersji kombi oraz wybranych wersji silnikowych. Cennik kolejnych jednostek napędowych oraz liftback'a poznamy na początku roku 2024.

 

 


Poznaj cennik ŠKODY Superb 2024

 

pobierz cennik22

 

Aktualna oferta nowej ŠKODY Superb 2024

 

sprawdz oferte skoda

 

 

Chcesz poznać ofertę indywidualną? Wypełnił krótki formularz i zostań z nami w kontakcie.

Wygląd zewnętrzny i stylistyka ŠKODY Superb


 

Nowa ŠKODA Superb to auto o nowoczesnym designie, który przyciąga uwagę swoją elegancją i proporcjami. Charakterystyczne dla modelu są przede wszystkim duże reflektory LED, chromowane elementy ozdobne oraz pozioma, mocno zarysowana linia nadwozia.

Nowa ŠKODA Superb – wnętrze


Nowa ŠKODA Superb to samochód klasy średniej, który charakteryzuje się wysoką jakością i bogatym wyposażeniu. Superb 2024 będzie posiadał przestronne i funkcjonalne wnętrze, wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne poprawiające wygodę. Wnętrze samochodu zostało zaprojektowane z myślą o komforcie kierowcy i pasażerów oraz łatwości obsługi pojazdu.

ŠKODA Superb 2024 - komfort i technologia


 

Wnętrze nowej ŠKODY Superb jest przestronne i wygodne. Ergonomiczne siedzenia z regulacją lędźwiową i ustawieniem wysokości sprawiają, że podróż staje się jeszcze bardziej komfortowa. Kabina pasażerska będzie przestronna, z dużą ilością miejsca na nogi i głowę. Nowa ŠKODA Superb została wyposażona w wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

 

Jakie wyposażenie w nowej Škodzie Superb?


 

Nowa ŠKODA Superb będzie miała klimatyzację dwustrefową, dzięki której kierowca i pasażer z przodu będą mogli ustawić swoją własną temperaturę. W samochodzie będzie również asystent pasa ruchu, który pomoże kierowcy utrzymać pojazd na swoim pasie oraz system wspomagający ruszanie pod górę, który zablokuje pojazd na wzniesieniu i ułatwi ruszanie.

 

Dużym udogodnieniem dla osób używających auta na co dzień w mieście, czeska marka przewidziała czujniki cofania z tyłu, które ułatwią manewrowanie w trudnych warunkach. Nowy Superb to auto bezpieczne, co potwierdza obecność świateł przeciwmgielnych z funkcją doświetlania zakrętów. Zapewnia to lepszą widoczność w trudnych warunkach atmosferycznych, a także w funkcję doświetlania zakrętów, co poprawi bezpieczeństwo jazdy.

 

 

ŠKODA Superb silnik i osiągi


 

Marka ŠKODA będzie oferowała nowym modelu jednostki benzynowe oraz wysokoprężne, o pojemności od 1.5 do 2.0 litra w zależności od wyposażenia samochodu. W ofercie będzie także wersja hybrydowa, która pozwoli na osiągnięcie jeszcze większej oszczędności paliwa. Szeroka gama silników będzie dopasowana do różnych potrzeb i preferencji kierowców.

 

Jaka moc w nowej Škodzie Superb?


 

Nowa ŠKODA Superb będzie posiadała duży wybór silników, od 1.5 do 2.0 litra, które w zależności od wariantu wyposażenia generują moc od 150 do 280 KM. Dostępna jest zarówno benzynowa, jak i wysokoprężna gama silników. Najmocniejszy silnik, 2.0 TSI o mocy 280 KM, pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 5.8 sekundy. Warto również zwrócić uwagę na wariant hybrydowy, Superb iV, który pozwala na jazdę wyłącznie na energii elektrycznej. Wszystkie jednostki oferują napęd na przód lub napęd na cztery koła w zależności od wybranego wariantu. 

Nowy Superb kombi

ŠKODA Superb – wymiary


 

Nowa Skoda ŠKODA 2024 będzie posiadała bardziej charakterystyczną budowę swojego nadwozia, co wpłynęło na wymiary auta. Szczegółowe dane techniczne będą prezentować się w następujący sposób:

 

ŠKODA Superb wymiary

 

 • Długość 4861 mm
 • Szerokość 1864 mm
 • Wysokość 1468 mm
 • Rozstaw osi wynosi 2841 mm

 

ŠKODA Superb Combi wymiary:

 

 • Długość 4862 mm
 • Szerokość 1864 mm
 • Wysokość 1477 mm
 • Rozstaw osi wynosi 2841 mm

 

Kiedy pojawi się Nowa ŠKODA Superb 2024?


 

Premiera nowej ŠKODY Superb miała miejsce pod koniec 2023 roku, a dostępna w sprzedaży będzie z początkiem 2024 roku. Jeżeli jesteś zainteresowany nową ŠKODA Superb zapisz się do bazy klientów już dziś, aby otrzymać informacje o nowej ŠKODZIE Superb. Dzięki temu masz pewność, że nie przegapisz żadnej okazji, aby stać się właścicielem jednego z najbardziej zaawansowanych i stylowych samochodów w swojej klasie.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowej SKODA Superb? Napisz do nas.


Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Szczecińska 38A, 91-222 Łódź („Administrator”).

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularz kontaktowego pytanie;
 7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij